Sayfa 416/964 İlkİlk ... 316366406414415416417418426466516916 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 3,321 - 3,328 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Sen soruma cevap versene, isine gelmiyo degil mi

PLK-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by selamunaleykum Yazıyı Oku
    Sayin volbor? Elimde az veya cok kervan hissesi var. Satayim mi? Ne zaman kot disi kalir? Bu holding bitik mi? Bu holdingin mal varligi ne kadar? Borcu ne kadar? Detay verirmisiniz? Nasil batip kot disi kalacak? Borcu mal varligindan fazla mi? Detay verirseniz sevinirim.

Nasil kot disi olacak? Bu kadar mal varligi var nasil iflas edip kotdisi kalacak? Memsa gibi bagimsiz denetim firmasi onaylanmazsa tahtasi kapanir o kadar memsada halka aciklik yuzde 99 kervanda yuzde 30 , anladin sen onu biz istesek bile tatasi kapanmaz kapanamaz

3. Volbor simdi satarsak ihya olurmuyuz? Sen satmamizi mi istiyorsun?

4.  Alıntı Originally Posted by VOLBOR Yazıyı Oku
    bu nu özür kabul mü edeyim

peki ortada hiçbirşey yokken
    4 yıl önce ben burada

ÇAĞRI YOK
    GÖZALTI
    süründüre süründüre
    KODDIŞI

0<0,XX

YAZDIM DEĞİL Mİ

şimdi ye kadar ne oldu

ÇAĞRI OLMADI kaç kişi allah razı olsun dedi
    GÖZALTI PAZARI na girdimi girdi kaç kişi allah razı olsun dedi
    süründüre süründüre dedim mi 1yıldan fazladır da değişiklik olmadan süründürmüyormu
    kaç kişi allah razı olsun dedi

KODDIŞI olduğunda kaç kişi allah razı olsun diyecek

benim yüzünden zararına satanlar
    4 yıl önce satan lar ihya oldu
    3 yıl önce satanlar da ihya
    2 yıl önce satanlar da ihya
    1 yıl önce satanlarda ihya

değil mi

şimdi halen yok GÖZALTI ndan yok BRÜT TAKAS dan çıkarsa diye
    HAYAL KURMAK mı mantıklı yani

haaa bunlar olacak da bana bela okuyacaklar
    öncekilerin hayır duası bu belayı def eder siz üzülmeyin benim için

AMA bir de şunu UNUTMAYIN
    bu VOLBOR un tüm dedikleri oldu
    ya sonuncu dediği de olur ise
    neydi o
    KODDIŞI

ve eski yazılarıma bakın bunun için tahmini en geç zamanıda yazmıştım

sizler hepiniz de biliyorsunuz aslında
    KY yi korumak dışında hiçbir derdim yok

başka hesabı olan adam 4 yıldır aynı şeyleri yazar ve tüm dedikleri sırası ile olur mu

EL İNSAF yani değil mi
    Bir yil once satanlar nasil ihya oluyo? Peki yarin satarsak ihya olurmusun? Satmaktan bahsediyorsun? Satmamizi mi istiyorsun? Ne yazdigini iyi bil. Bir yil once yani 2016 nin 6 araliginda fiyat kacti biliyormusun? Satmamiz icin bilincaltina mesaj gonderiyorsun. Yahu acik acik yazsana satin hisselerinizi kot disi kalacak de. Boyle 1 yil onceye 5 yil onceye gitme

5.  Alıntı Originally Posted by VOLBOR Yazıyı Oku
    bu nu özür kabul mü edeyim

peki ortada hiçbirşey yokken
    4 yıl önce ben burada

ÇAĞRI YOK
    GÖZALTI
    süründüre süründüre
    KODDIŞI

0<0,XX

YAZDIM DEĞİL Mİ

şimdi ye kadar ne oldu

ÇAĞRI OLMADI kaç kişi allah razı olsun dedi
    GÖZALTI PAZARI na girdimi girdi kaç kişi allah razı olsun dedi
    süründüre süründüre dedim mi 1yıldan fazladır da değişiklik olmadan süründürmüyormu
    kaç kişi allah razı olsun dedi

KODDIŞI olduğunda kaç kişi allah razı olsun diyecek

benim yüzünden zararına satanlar
    4 yıl önce satan lar ihya oldu
    3 yıl önce satanlar da ihya
    2 yıl önce satanlar da ihya
    1 yıl önce satanlarda ihya

değil mi

şimdi halen yok GÖZALTI ndan yok BRÜT TAKAS dan çıkarsa diye
    HAYAL KURMAK mı mantıklı yani

haaa bunlar olacak da bana bela okuyacaklar
    öncekilerin hayır duası bu belayı def eder siz üzülmeyin benim için

AMA bir de şunu UNUTMAYIN
    bu VOLBOR un tüm dedikleri oldu
    ya sonuncu dediği de olur ise
    neydi o
    KODDIŞI

ve eski yazılarıma bakın bunun için tahmini en geç zamanıda yazmıştım

sizler hepiniz de biliyorsunuz aslında
    KY yi korumak dışında hiçbir derdim yok

başka hesabı olan adam 4 yıldır aynı şeyleri yazar ve tüm dedikleri sırası ile olur mu

EL İNSAF yani değil mi
    Vobor masal anlatiyorsun bu soylediklerin hic biri olmacakkk ve sende isalahh bu kervancilardann ozur dileyeceksinnn vicdan azabina gelimce orasini ben bilmiyorumm artikk zamaninda is birligi yaptigin arkadaslarini mi kurtardin duami ettiler bilemm ama ben her zaman bedduami ettimm arkadasimm senin 4 yil onceki dedigin ipneleree bak biriside batan adamm seni cok iyi taniyorrr volborrrrr

6. Yahu soruma cevap versene? Nasil kot disi kalacak? Madem cok bilgilisin acikla. Kac oteli kac fabrikasi var kac arsasi var acikla degerlerini exper ettirseler ne kadar ederi var acikla? Borcunuda soyle toplam ne kadar? Nasil iflas edip kot disi kalacak acikla, aciklamazsan ve israrla insanlar satsin diye yaziyorsan bil ki gunahkarsin tevbe et

7. Volbor 1 yil once 20 kurusmus simdi 35 kurus nasil ihya oluyor 1 yil once satanlar aciklarmisin?

8. 1 yil once satanlar ihya oldu diyen eyyyyyy volbor , bir yil once fiyat 20 kurustu simdi 35 kurus yuzde 75 primli nasil 1 yil once satanlar ihya oldu demisin aciklaaa.... volbor benim sorularima cevap vermek isine gelmiyor. Tekrar soruyorum bu sirketin mal varligi borclarindan fazla mi az mi? Sende biliyorsun ki borclari mal varligindan cok az. Yani iflaslik durum olmayacak. Onu gectim, iflaslik durum olmayacaksa nasil kot disi kalacak? Ben bu sirketin temel analizini iyi yaparim diyorsun. 7 otel , bursada 3 antalyada 2 marmariste 1 bodrumda 1 otel sence kac tl yapar? Bursada hala satilmayan 3 fabrika kac tl eder. 70 kusur arsasi var kac tl eder. Yahu sadece antalyadaki tek otel borclari kapatir satilirsa, nasil kot disi kalacak acikla. Neymis 5 yil once satanlar ihya olmus , borsada maliyet dusurmek diye bisey var, hadi onu gectim borsada kesin kazancan diye bi sart her hissede yoktur. Yani utanmadan sikilmadan 1 yil once satanlar ihya oldu demissin, efendi efendi 1 yil once fiyat 20 kurustu simdi 35 kurus. Birak algiyi. Borsada zarardaysan satmadigin surece bekleyebiliyorsan bir gun fiyat ederini iyi kotu bulur. 5 yil onceden bahsediyorsun , ulan ceylanken 20 kuruslardan 12 tl lere giden bu kagit degil miydi? Fiyat duruma gore yukselir duruma gore duser. Sen benim sorularima cevap veremezsin. Gelmissin buraya ahkam kesiyorsun. 5 yil once burda yazdin mi? Hangi kullanici adiyla yazdin? Ne yazdin? 5 yil onceye gittin, 4 yil onceye , 3 yil onceye, 2 yil onceye .....ama 1 yil onceye gidince satanlar ihya oldu dedin. 1 yil once satan 20 kurustan satardi. Simdi 35 ...nasil ihya oluyor acikla. Bu sirket bu kadar mal varligi ile nasil iflas edecek? Nasil kot disi kalacak acikla. Aciklayamiyorsan demekki hattini bileceksin. Kot disi kalabilir desen eyvallah kot disi olacak diye kesin yargiyla belirtiyorsun cok ayip yaptigin cok ayip. Madem uyari yapiyorsun, nasil iflas edebilir acikla ? Bu kadar mal varligi ile bu banka borclari odenemez mi? Amacin ne? Ben bu sirketi cok iyi biliyorum diyosun ama borclari mal varligindan fazla yanlis biliyorsun diyemiyorsun, diyemezsin neden? Cunku o zaman seninle dalga gececeklerini biliyorsun. Mal varligi cok ta diyemiyorsun cunku kot disi iddian curuyecek. Sen bi kadikoyden uskudara git gel yurtdisina cikiyom de bi sahil yap kadikoyde oldumu gocum, bi deniz havasi al

Sayfa 416/964 İlkİlk ... 316366406414415416417418426466516916 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •