Sayfa 417/912 İlkİlk ... 317367407415416417418419427467517 ... SonSon
Arama sonucu : 7296 madde; 3,329 - 3,336 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1. Rıza 4.50 den ieyhoya sanırım 2 milyon lot cemas almıştı. Bu lotlar hala duruyor satamadi. Rıza ve saz ekibi elinde mal ile yakalanmış olabilir. Ytd

2. [QUOTE=realiter;1918153]Rıza 4.50 den ieyhoya sanırım 2 milyon lot cemas almıştı. Bu lotlar hala duruyor satamadi. Rıza ve saz ekibi elinde mal ile yakalanmış olabilir. Ytd[/

Elinde malla yakalanan IEYHO hisse senedi alan benim gibi enayiler. Rıza ya giren çıkan yok. Daha önce yazdığım gibi CEMAS ın sahibi olan IEYHO, CEMAS ın 5 te biri değerde işlem görür iken kendi hissesi olan IEYHO yu almıyor ama CEMAS alıyorsa bu IEYHO ya mal kakalamaktır. Millete gel gel sinyalidir ki burada yazan bazı kişiler de bu sinyal ile CEMAS almıs. Gecmiş olsun

3.  Alıntı Originally Posted by fusel Yazıyı Oku
    125 milyar liralık süper teşvik için geri sayım
    Ekonomi Bakanlığınca, Proje Bazlı Teşvik Sistemi kapsamında petrokimya, savunma sanayi, ulaşım sistemleri, enerji teknolojileri, havacılık ve uzay gibi sektörlerde hayata geçirilecek 19 firmaya ait toplam yatırım tutarı 125 milyar lira olan 23 proje desteklenecek
    Ne teşviği yaa, CEMAS a neden teşvik versinler? Kırşehir de inovasyon mu yapacaklar, güldürmeyin...

4. CEMAS ın IEYHO ya oranı.jpg
    Bu grafik CEMAS / IEYHO grafiği. Operasyonun fotografı...OZISIK satılmazsa geleceği yer IEYHO ile aynı fiyat

5. pazartesi tavan açar artık satanlarda arkasından baka kalır

6. OZISIK ı IEYHO dan aldılar, CEMAS verdiler. Operasyon orada basladı. IEYHO ya ise ne kadar batık sey varsa kakaladılar. CEMAS ı farklı kılan OZISIK. OZISIK ile ilgili plana göre bu kağıt 40 kuruşa da düşebilir yada bir yerden dönebilir ama artık bunların malını alacak adam bulabilirlerse.
    YTD

7. ne saçmalıyorsun 40 kuruş olamaz operasyon yemiş son bir ayda 2.50den 7 kusura gitmiş birileri oynamış bunun dönüşü olacaktır götüren kişi bunu yeniden kullanacaktır ben beklerim

8. XU100 un IEYHO ya oranı.jpg
    Bu grafik ise XU100 un IEYHO ya oranı. TAM 300 katına çıkmış 1999 yılından bugüne.
    Diğer deyişle ulusal yüz e göre IEYHO ya yatırım yapanlar TL bazında 300 yatıranların şimdi 1 lirası var.
    Neye bulaştığınızı bilin diye yazıyorum, bana kızmayın
    YTD

Sayfa 417/912 İlkİlk ... 317367407415416417418419427467517 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •