Sayfa 418/636 İlkİlk ... 318368408416417418419420428468518 ... SonSon
Arama sonucu : 5088 madde; 3,337 - 3,344 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Genel kurul tarihine kadar yani sermaye artışı tarihine kadar hissede en az %30 artış bekliyorum umarım yanılmam.

2.  Alıntı Originally Posted by Star@1 Yazıyı Oku
    Bölünme %100 oldu.
    Tarih olarak belli mi bölünme ? Temettü verdikten sonra mı bölünecek acaba ?

3. Bismillah arkadaşlar daha

4. Tüm paydaşlara hayırlı uğurlu bereketli olsun. Açıklanış biçimi itibarı ile bu başlangıç gibi duruyor. Genel kurulda belki temettü ve bedelsiz de ek artış da olabilir. Büyük ortaklar bastırabilir. Bekleyip göreceğiz. Öte yandan bunun sızdırılmış olmaması da enteresan aslında. Hele ki Halk Yatırım bugün saat 17 10 dan sonra 900k lot verdi tahtayı aşağı aldı iyice. Tesadüf gibi durmuyor bir hesap var fakat çözmek zor. Sn Junge bence %30 çok normal neredeyse eski zirvesi..

5. Haber sızmamış.
    Bu bedelsiz ters köşe yaptı. Genel kurula hazırladığım tüm sorular şimdi yeniden değişecek.
    Geçen sene kurulda çok bedelsiz isteyen vardı. Bu sene istekleri oldu

6.  Alıntı Originally Posted by skpmk Yazıyı Oku
    Bedelsizin de bir anlamı kalmadı.
    Eskiden bedelsizi önceden fiyatlardı, bölündüğü yere 1 yıl gibi kısa bir sürede gelirdi. Şimdi bedelsiz fiyatlanmadı, son bedelsizden sonra bölündüğü fiyata ulaşması uzun yıllar aldı... Eeee elimizde ne kaldı sulandırılmış hisse.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Senin o CEMTS da olanlardan sonra bir de bence ISMEN piyasanın zaten çivisini çıkardı birileri.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7. Evet görünen o. Ek bir şeyler verecekler gibi geliyor bana. Yabancı Bist den kaçmasına rağmen Asels den çıkmadı hatta arttırdı. İllaki bir beklenti var. Bu büyük paydaşlara yetmeyecek gibi. İyi bir yukarı fiyatlama yapması gerekir bu durumda.

8.  Alıntı Originally Posted by junge Yazıyı Oku
    Genel kurul tarihine kadar yani sermaye artışı tarihine kadar hissede en az %30 artış bekliyorum umarım yanılmam.
    inşallah yanılmazsın bende 60ila 70 arası bir yerden bölünür diye tahmin ediyorum

Sayfa 418/636 İlkİlk ... 318368408416417418419420428468518 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •