Sayfa 42/653 İlkİlk ... 3240414243445292142542 ... SonSon
Arama sonucu : 5218 madde; 329 - 336 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1. Selam bu hafta ciddi zarar yedik. Portfoyun yarisi garan,akbnk, isc gibi bankalardan.Bu dususu eylul gibi bekliyordum ama kabine isi bozdu erkene aldilar. Hic birsey surekli dusmez.Bu fiyatlardan bir miktar daha akbnk aldim.bir ay icinde toparlar sanirim.usd grafik alim icin uygun bir yerde oldugumuzu soyluyor. https://www.tradingview.com/x/0o448NMs/

Power cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by adanadr Yazıyı Oku
    Selam bu hafta ciddi zarar yedik. Portfoyun yarisi garan,akbnk, isc gibi bankalardan.Bu dususu eylul gibi bekliyordum ama kabine isi bozdu erkene aldilar. Hic birsey surekli dusmez.Bu fiyatlardan bir miktar daha akbnk aldim.bir ay icinde toparlar sanirim.usd grafik alim icin uygun bir yerde oldugumuzu soyluyor. https://www.tradingview.com/x/0o448NMs/

Sayin selka sessiz izleyicilerinizdeniz yazilarinizi keyfle okuyoruz.herkes hata yapar.onemli olan dusuncelerini paylasma cesaretini gostermektir..basarilar bol kazanclar dileriz

3. Selka ; Saygılar sunuyorum. Öz eleştiri için sizi kutlarım, hepimiz hata yaparız

E2303 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,427
     Alıntı Originally Posted by adanadr Yazıyı Oku
    Selam bu hafta ciddi zarar yedik. Portfoyun yarisi garan,akbnk, isc gibi bankalardan.Bu dususu eylul gibi bekliyordum ama kabine isi bozdu erkene aldilar. Hic birsey surekli dusmez.Bu fiyatlardan bir miktar daha akbnk aldim.bir ay icinde toparlar sanirim.usd grafik alim icin uygun bir yerde oldugumuzu soyluyor. https://www.tradingview.com/x/0o448NMs/

selam.hemşerimsin galiba....takip ettiğiniz kişilere dikkat edin derim.Sn.selka nadide bulunan insanlardan birdir.yıllrdır biliriz.Ama takip ettiğiniz diğer şahıs (ki bist analizlerinde kötü niyet değil hata seziyorum) sizi açıkça zarara sokabilir..benden demesi....23 yıllık borsa tecrübem bunu diyor..yinede siz bilirsiniz.
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

5. Uyariniz icin tesekkurler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,427
     Alıntı Originally Posted by adanadr Yazıyı Oku
    Uyariniz icin tesekkurler

ben teşekkür ederim...sn.cautionary in topiğinide tavsiye ederim..sn.dudu da tam bir duayendir..kolay gelsin.
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

7. Forumu Haluk yasarin haftalik yorum yaptigi yillardan beri takip ederim. Kimin ne oldugu zamanla ortaya cikiyor. Cauti yi de eski gunlerden 2000 lerden beri bilirim.KMX, bikmisbroker,Cauti,Casaubon,Devir,kuzu bir de kentuf eskilerden.Bir kismi yazmiyor artik. İyi calismalar

8. İyi düşünceleriniz için Teşekkürlerimi sunarım... Gerçekten para kazanmak kaybetmek bir yana; hani derler ya " Hoş bir Seda bırakabilmek şu Gökkubbede..." onun gibisi benim ki...

Akbank'a gelince... Pazartesi -%6, Salı -%5 Çarşamba -%8 Perşembe -%2, Cuma yataya yakın dipten kapandık...

Böyle kapanışları ben dediğim gibi; 2008 Global Finans Krizi ile 2013 Gezi Olaylarında 93,300 den 68,000 lere kadar inerken görmüştüm...

Akbank 9,69 TL den 5,15 ile dip yapmıştı... Lakin o an piyasalarda açıkça yazıyorum gezi olayları sebebi ile olası bir " İÇ SAVAŞ" fiyatlanıyordu... Düşünsenize iç savaş demek bir ülkede hisse fiyatının ÇÖP seviyesine inmesi demektir...

Ve Akbank bu risklerle %80 fiyat düşerek TABAN olmuştu.. Şimdi de 11,20 TL den 6,52 TL ye indi... %72 düşerek.... Yıl 2018 aradan geçmiş 5 koca yıl... 6,52 TL 2018 yılı 5,15 TL 2013 yılı..

Bence 2013 yılında enflasyon %8 iken
    2018 yılında enflasyon %20

O vakit 2013 yılının 5,15 TL sinden ziyade 2018 ikini yarısı 6,52 TL çok daha ucuzdur.. Bu kadar netim...

Lakin ben ne dersem diyeyim, piyasanın ucuzun ucuzu oluyor...

Dİnlediğim birkaç profesyonel broker TR de enflasyonun olduğunu ve cari açığın büyüklüğünden bahs ediyorlar...

Ama bunlar bu denli sert satışın nedeni değil...

Daha makul olan sebep ise yavaşlayan Türk ekonomisinin Banka aktiflerini bozması...

İyi de bu denli risk olmasa da size Akbank ı 2018 yılı Temmuz ayında kim 6,50 TL den verir ki..

Kaldı ki bu sene Turizm çok iyi gidiyor...

Neyse; hep beraber izleyip göreceğiz...

Tekrar güzel düşünceleriniz için teşekkürlerimi sunar

Bol kazançlar, dilerim...

Sayfa 42/653 İlkİlk ... 3240414243445292142542 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •