Sayfa 42/948 İlkİlk ... 3240414243445292142542 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 329 - 336 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1. Olumlumudur sizce kar arkadaslar

HTC One_M8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by freedreams Yazıyı Oku
    Olumlumudur sizce kar arkadaslar

2016/9 aylıkta 3.405.211.-TL kâr vardı.

Yani son çeyrekte zarar etmiş.

Ancak tabii ki 2015/12'ye göre iyi tablo.

3. Yarin ola hayrola ,insallah beklenti bu yondedir de olumsuz tepki vermez..

4.  Alıntı Originally Posted by freedreams Yazıyı Oku
    Yarin ola hayrola ,insallah beklenti bu yondedir de olumsuz tepki vermez..

bir lot malım kalmadı super bi şirket ama çok büyük bir hırsızlık yapıyorlar faturayı kendi pazarlama şirketine kesiyorlar pzarlama şirketi tuketicilere satıyor bunu daha öncede yazdım pazarlama şirketiyle birleşmiyorlar cünki kar orda diyer boş firmalarla birleştiriyolar 160 milyon ciro yap 2 milyon kar yap mumkunmu boyle bi şey bide bilancoda 13 milyon diyer faliyetlerden kar var 8 milyonu marka kullanım hakkı 5 milyon makyaj oda olmasa 3 milyon zarar artan borclardan bahsetmek istemiyorum bile yokki bunları inceleyen kimse adama sorsunlar imalat yapıp nasıl yuzde 10 kazanamazsın diye spk bu hırsızlar icin yapacagı tek şey var yıllık cironun yuzde 10 nun yarısını kar payı olarak dagıtma mecburiyeti getirecek kar etsin yada etmesin nakit veya bedelsiz ama bi şekilde yıllarca bekleyen yatırımcıyı korumak icin yapılacak tek şey adam kagıt almış 4 bin tl den 4 yıl önce sen gidip bugun alıyosun 1..20 den temsili bunun gibi bir sürü olay.bu ana kadar hep olumlu şeyler yazdım indirdiler bu seferde belki yukseltirler zaten bu fiyatları görmesinin yagane sebebi benimdir degerlendiren arkadaşlara ne mutlu ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by eto Yazıyı Oku
    Böyle 1.94-1.95 görür de satayım diyenler satarsa, kağıt daha çok yol alacak
    Kazancınızn bereketini görün hocam, ben 1.61'den maliyetlendiğim silver'la 1.96'da vedalaştm..esasen 2.10 çıkış fiyatmdı anck tam ordan döndü ve kaçırdk, fazla inatlaşmamk lazm diye çok tutmadm

Piyasa belirsiz diye yavaştn nakite geçiyrm yoksa geleck vaad eden bi kaat tabikide

Saygılarımla

6. Uzun süredir foruma yeni arkadaşlar katıldı ve yorumları yerinde olan arkadaşlar da var. Dün patronu ekranda görünce hiç şaşırmadım, niye mi? Bunlar her bilanço döneminde böyle yapıyorlar, geçen 9 aylık günü finans müdürü vatandaş umut dağıttı, sonra aşağıları geberttiler.

Ama Mustafa Bey bu sefer fazla umutlu konuşmadı. Hatta biraz kendisini karamsar gördüm, bu beni olumlu yönde şüphelendirdi.

Dün akşam gelen bilançodan sonra yeni arkadaşların çoğalması ile ters mantık kurdum ve sabah alıcılı açabileceğini öngördüm. Eskiler bilir, 9,6 milyon 2014 karı geldi 1,5 i zor gördü kağıt. Yani açıklanan kar tam bir fiyasko, Joker in dediği doğru, Pazarlama şirketi birleşmiyor. Ben bizzat şirketi aradım sordum. Hatta o şirketin bazı markalara mümessillikleri olduğunu öğrendim. Yani belki ilerde halka açarlar bu şirketi belli mi olur.

Sabah alıcılı açması eskiler için tuhaf, yeniler için normal görünse de son 10 yıldır neredeyse hiç bu iştahla bu kadarcık kara yukarı fırlamamıştı. Arada kızsam da Joker haklı, malı çıkamadılar ve yeni girenler arttıkça yukarı çekiyorlar. Alıcı bulsalar beynine zonklatacaklar. He sonradan bazı bebeler abi kağıdı kötülüyon demesin, kötülediğim yok. Yıllardır hak ettiği yere ulaşamadı. Bu şirket birleşme vs. görüntülerle olmaz bu işler, hadi ordan en fazla A grubuna girdin, e sonra? Mustafa Bey size göre rakibiniz, onlara göre sizi tanırlar mı bilemiyorum, Robert Bosch amcanın dediği gibi paranı kaybet te, itibarın üzerinde dursun. Siz size yatırım yapanları çok üzdünüz, çok kırdınız. Geçmiş olsun...YTD

7. IMG_1940.jpg

2,09-10 kalkarsa tavan olabilir. Tavsiye yoktur
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Her zaman sizin paranız için sizin kararınız geçerlidir.

8. insalah kalkarda tavan oluruz

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 42/948 İlkİlk ... 3240414243445292142542 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •