Sayfa 42/166 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon
Arama sonucu : 1321 madde; 329 - 336 arası.

Konu: AKFGY - Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by karcal Yazıyı Oku
    Ne alakası var maniplasyon ile verdiğim rakamlar ortada değil mi gedik bu malı 1.5 lerden pazarlayıp kahramanla birlikte aylarca 1.2 lerde milleti inletmedimi SENİ SEREFLİNİN EVLADI (çip) sırf maldayım diye mal olma yazdıklarınada dikkat et.***** ağlatma

Grande cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    polemik yaratma arama gelmişin buraya 1,84 altına düşmeyen senetten 1,20 bahsediyorsun!Asıl sen yazdıklarına dikkat et!

Alıntı Originally Posted by Hava Ikmal Yazıyı Oku
    Yazık belli ki elindeki malı 1.50 nin altında kaptırmışsın. Geri düşsün diye ağlamana gerek yok. Faydasız.... Arkana bakar durursan önünü göremezsin yeni fırsatları kaçırırsın. Akıllı ol...

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    12 yıldır hiçbir kağıdı zararda vermedim evet 1.50 den ben de girdim lakin kağıt 1.6 dan pazarlandı ve 1.2 li rakamlardan %70 alım yaparak %50 sini 1.6 laran ve kalanıda kademeli olarak 1.75 lerden verdim evet şu anda elimde yok. Tekrar edeyim 2009 krizindede hiç stop olmadım dahası düştükçe alımlarımız arttı. Halen ozamandan taşıdığım 1500 tane aselsan mevcut elimde. Borsa herkese göre tarifi olan ama nereden alıp satacağını bilmeyen kerizlerin parasının sabırlı ve kademeli işlem yapanlarca ellerinden alındığı yerdir

4. Elinizde yoksa burada ne işiniz var. Milleti manüple etmeyiniz.....Herkes biliyor kağıdın nereden geldiğini ve yabancı alımları devam ettiği sürece nereye gidebileceğini...Anladığım kadarıyla aklınız hala bu kağıtta ama fiyatı beğenmiyorsunuz.... Başka kağıtlara bakabilirsiniz.(Mesela HLGYO, EKGYO, KLGYO V.B.)
    İşiniz gücünüz rastgele...
    Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Alıntı Originally Posted by Hava Ikmal Yazıyı Oku
    Elinizde yoksa burada ne işiniz var. Milleti manüple etmeyiniz.....Herkes biliyor kağıdın nereden geldiğini ve yabancı alımları devam ettiği sürece nereye gidebileceğini...Anladığım kadarıyla aklınız hala bu kağıtta ama fiyatı beğenmiyorsunuz.... Başka kağıtlara bakabilirsiniz.(Mesela HLGYO, EKGYO, KLGYO V.B.)
    İşiniz gücünüz rastgele...
    Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Teşekkürler elbette Allah Razı olsun güzel anlayışlı mülayim ifadelere candan varız ciddi düzeltme beklentisi benimkisi genel bist görünümü için.ilgilendiğim alımlarım var özellikle fonet, psdtc,ecilc ve tabi asil kağıt aselsan saygılar hayırlı kazançlar. Maldaki arkafaşları kızdırmak değil amaç kısa zamandaki karı cebe koyan köpek balıklarına yem olmamaları

KARCAL.... sana güle güle uzak dur.2.28 kırınca alırsın.

Alıntı Originally Posted by KERASUS PASCHA Yazıyı Oku

KARCAL.... sana güle güle uzak dur.2.28 kırınca alırsın.
    Sağlık olsun inşallah sizler kazanın ky kazansın da bana yeter yeterki kağıda aşık olup tutulmayın

Alıntı Originally Posted by karcal Yazıyı Oku
    Sağlık olsun inşallah sizler kazanın ky kazansın da bana yeter yeterki kağıda aşık olup tutulmayın

teşekkürler..biz daha yeni başlıyoruz.yol yakınken geri dön. ytd.değildir

Sayfa 42/166 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •