Sayfa 42/657 İlkİlk ... 3240414243445292142542 ... SonSon
Arama sonucu : 5250 madde; 329 - 336 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Alıntı Originally Posted by kolki Yazıyı Oku
    Tesekkurler bu arada sol taraftaki diger kismida ky nin yavastan dokuldugunu anlatiyor

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İşlemlerin çoğunun karşılıklı olduğunu düşünüyorum. Bu hissenin cefakar ky'larını onlar tanıyor tıpkı ky'ların da onları tanıdığı gibi. Kartlar artık açık. Bu tabloda malum taife için problem olan kendi alışkanlıklarıdır. Yani bir tür "kendim ettim, kendim buldum" durumu yaşıyorlar. Konjonktürün ve sürekli yolmaya alıştıkları ky'nın değiştiğini göremediler. Asansörü eskisi gibi çalıştırabileceklerini düşündüler belki de hala öyle düşünüyorlar.

Her zaman yem olarak kullandıkları temel veriler bu defa denklemi öyle bir eşiğe taşıdı ki manipülasyon spekülasyondan daha riskli olmaya başladı. Bu denklem giderek daha fazla spekülatif parayı cezbetmeye başladı. İş çatallaştı ve daha da çatallaşacak.

Üstüne temkinli ky, gerektiğinde onların anlayacağı dille konuşabileceğini, robotların sigortasını attırabileceğini onlara gösterdi. Toparlarsam, denemeleri önünde engel değil, ama artık ALGYO'da manipülasyon spekülasyondan daha riskli ve mermeri deleceğim diye tuttururlarsa bu gerçeği sonuçta onlar da anlayacaklar.
    İşte Hendek! İşte Devekuşu!

2.  Alıntı Originally Posted by UZMAN1974 Yazıyı Oku
    cumaya kadar düşmeyeceğini garanti ediyorum,rahat olun,Leyla hanım ile az önce konuştum,söz verdi bu hususta
    Sn. Uzman1974 beni güldürdünüz Allah'ta sizi güldürsün ama sn.armada kağıdın düşebileceği hakkında uyarıda bulunmuştu kendisinde teşekkür ederim bende kendimce bu gün açılışta tekrar geri dönmek üzere kenara çekildim aslında daha önce yapardım bilanço ayağına oyalandık umut ettiğim tepkiyi göremedim benim maliyet biraz aşağıda olduğu için rahat davranabiliyorum burada eski olanlar var onların maliyetleri daha düşüktür belki maliyeti yüksek olanlarda vardır her ne olursa olsun şirket değeri burası değil bunu hepimiz biliyoruz herkese umut ettiği kazanca ulaşmasını dilerim , aslında Herşeyin başı sağlık bu kandil akşamında sn.yavuzdemirci ye ve tüm hastalara acil şifalar dilerim, herkese hayırlı kandiller

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Arkadaslar Selamlar
    Bir sorum olacak 2019/12 bilancosunda ceyreklik degerlemeler sayesinde 300 milyonluk kar aciklanmis bunun 270 milyonu yeniden degerlemelerden gelmis . Bu gecen seneye ozgu bir yukselis miydi ne oldu da gecen sene Boyle sert bir yukselis oldu . Bu sene nasil bir degerleme artisi beklersiniz

abd ve avrupa endexlerini gördünüz mü ? % -3 ler - 4 ler havada uçuşuyor.

5. Bize yarin tatil. Bu gece rahat uyuyun. Cumaya Allah büyük

6.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Arkadaslar Selamlar
    Bir sorum olacak 2019/12 bilancosunda ceyreklik degerlemeler sayesinde 300 milyonluk kar aciklanmis bunun 270 milyonu yeniden degerlemelerden gelmis . Bu gecen seneye ozgu bir yukselis miydi ne oldu da gecen sene Boyle sert bir yukselis oldu . Bu sene nasil bir degerleme artisi beklersiniz
    Geçen yılki kar'ın büyük kısmı hills clup 49 yıllık yeniden kiralanmasindan geldi bu yıl değerlenmeler nasıl olacak bakalım yeni gyo mevzuatına göre varlıkların bildiğim kadarı ile %51 den fazlasının gayrimenkul olmak zorunda yani ya yeni proje olacak yada değerlendirme varlıklardan fazla çıkacak diye düşünüyorum

7. Gyo lara bilancosal olarak asiri hakim degilim ; oncesinde kimindi ki de 49 yillik kullanma hakki oldu . Zaten alarkonun degil miydi orasi , bu artis gayrimenkul degerlemesi degil mi

8.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Gyo lara bilancosal olarak asiri hakim degilim ; oncesinde kimindi ki de 49 yillik kullanma hakki oldu . Zaten alarkonun degil miydi orasi , bu artis gayrimenkul degerlemesi degil mi
    Sn maximetu bence geçen yılki faaliyet raporunu ve finansal tabloları okuyunuz zira burada kimseyi yanlış bilgilendirmeyelim

Sayfa 42/657 İlkİlk ... 3240414243445292142542 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •