Sayfa 42/342 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon
Arama sonucu : 2733 madde; 329 - 336 arası.

Konu: BAKAB - Bak Ambalaj

Alıntı Originally Posted by BLACKM Yazıyı Oku
    yarın sabah için alım emrimi şimdiden verdim 95 lot emirim bekliyor sistemde, kaçtan alırsa alsın umurumda değil,
    bende bugun 4.06 dan emir verdim pasife bekledik tum gun...yarın siz alın sn balackm , ben sonrasında alım yaparım...birbirimizi ezmeyelim...cb nın malını allaım....yeter bize

SN blackm alısınız gercekleştıgınde haber verın sonra bizde alışa girelim birbirimizi yemeyelim ... Cb nin lotlarını kaldıralım...gücümüzü efektıf kullanmakta yarar var...karşımızdaki aç gozlu karnı doymayan ufak hesaplar pesınde koşan ky dusmanı.... Bu yüzden birbirimizi yemeden birbirimize rakip olmadan işlem yapmakta fayda var diye dusunuyorum

3. Şirket o kadar şaşkın ki temettünün ikinci taksidi arife gününe denk geldiği için tarihi değiştirmiş. Bu şirkette komiklikler bitmez.

4. Bilanco iyi gelecek herhalde 7000 lot 4.30 dan aldi gecti adam. Hadi 5 lere gidelim caylar benden. 6 lara gidersek yemekler ALIBEYOGLU n dan ��

Blackm kağıt aldınız mı ...pasife yazayım mı durumunuz nedır...bir iki stop....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,710
     Alıntı Originally Posted by BLACKM Yazıyı Oku
    yarın sabah için alım emrimi şimdiden verdim 95 lot emirim bekliyor sistemde, kaçtan alırsa alsın umurumda değil,
     Alıntı Originally Posted by ALİBEYOĞLU Yazıyı Oku
    Blackm kağıt aldınız mı ...pasife yazayım mı durumunuz nedır...bir iki stop....
    Hocam zaten miktarı belirtmiş 95 lot alacağım ve alım emrimi gönderdim demiş bu saate alım kalırmı, sen rahatlıkla alım yapabilirsin.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

7.  Alıntı Originally Posted by imhotep Yazıyı Oku
    Bilanco iyi gelecek herhalde 7000 lot 4.30 dan aldi gecti adam. Hadi 5 lere gidelim caylar benden. 6 lara gidersek yemekler ALIBEYOGLU n dan ��
    O bence temettü haberini yeni görüp atlayan biridir. Bu şirkette çeyrek dönemde kar rakamının normalde 7-8 milyondan aşağı olmaması lazım ama bu zamana kadar normal olan değil patronun istediği rakam geldi.

8. Arkadaşlar merhaba,
    Evet 95 lot alınmış 4,30 dan,

Sayfa 42/342 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •