Sayfa 42/208 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon
Arama sonucu : 1664 madde; 329 - 336 arası.

Konu: Arbitraj Fırsatları

1.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    ISGYO spot-mayıs farkı 50 kuruş, yarın daha da artabilir, ben daha azından bağladım maalesef.
    isgyo dan mayıs vade 59 kuruş farkı sattım bugün
    yarında bu farklar oluşursa devam edeceğim.
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

2.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    ISGYO spot-mayıs farkı 50 kuruş, yarın daha da artabilir, ben daha azından bağladım maalesef.
    Bu farktan faydalanmak icin vioptan satip spottan almamiz mi gerekiyor. Ilk kez viop islemi yapacagim inşallah

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Bu farktan faydalanmak icin vioptan satip spottan almamiz mi gerekiyor. Ilk kez viop islemi yapacagim inşallah

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    evet spottan alıp viop da vadeli satış yapıyorsunuz.
    aradaki fark komisyon ıvır zıvır çıktıktan sonra cebinizde kar kalıyor.
    tabi birde teminat durumu var.

ilk defa yapacaksanız ilk ay sadece deneme ve öğrenme amacıyla yapın.
    tecrübe bir noktaya gelince yavaş yavaş pozisyonunuzu arttırmak en iyi strateji.

neticede fırsatlar tükenmez.
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

4.  Alıntı Originally Posted by TOPRAK-SERDAR Yazıyı Oku
    evet spottan alıp viop da vadeli satış yapıyorsunuz.
    aradaki fark komisyon ıvır zıvır çıktıktan sonra cebinizde kar kalıyor.
    tabi birde teminat durumu var.

ilk defa yapacaksanız ilk ay sadece deneme ve öğrenme amacıyla yapın.
    tecrübe bir noktaya gelince yavaş yavaş pozisyonunuzu arttırmak en iyi strateji.

neticede fırsatlar tükenmez.
    Teşekkür ederim. Teminat konusunu biliyorum, dediginiz gibi cüz i bir miktarla işi ogrenmek amacım

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Bu isgyo yine saçmalamış bir günde %10 hareket yapmış.
    yine yukarılara uçarak giderse teminat tamamlamaktan belimizi büker ..

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    ISGYO mayıs vadede en iyi oranı (yıllık %40+) veriyor, nisanların hepsini bugün spotun iki kuruş üstünden kapatıp mayısa taşıdım. Hisseler duruyor.
    Ay içinde yine tavan tavan gidip teminatı eritebilir ama artık göze aldım.
    sadece spot tarafını dikkate alırsak karda mısınız zararda mı o pozisyonda ?
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

7. Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

8. Nisan vadeli arbitraj çok bereketli geçti. Her 100 TL için 243 TL lik arbitraj pozisyonu gerçekleştirildi

Saat 10:27 itibari ve ortalama %32 beklenen getiri ile portföyün %90 ı Mayıs vadeli arrbitraj tamamlandı 5 Mayıs'a da bir miktar para bırakıldı Bereketli olur inşallah.

Isgyo 'da %50 üzeri getiri yakalanabilir ama ben bulaşmadım. Ytd.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Sayfa 42/208 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •