Sayfa 42/181 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon
Arama sonucu : 1441 madde; 329 - 336 arası.

Konu: IZMDC - İzmir Demir Çelik

1. selamlar, izmir müdavimlerinin ıznıyle...

312 benım stop noktam...
    YTD..bol kazançlar.

2. Hacim olmadan 43 ü geçemez dıe dusunuyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by ARAS06 Yazıyı Oku
    selamlar, izmir müdavimlerinin ıznıyle...

312 benım stop noktam...
    YTD..bol kazançlar.
    Elinize sağlık hosgeldiniz, sonunda bir teknikci geldi!!!!
    Arkadaşlar dostlar 3 günlük dünya hayatı icin birbirimizi kirmayalim, Ramazan ayı geliyor
    Rahmet yağsın üstümüze boşverin

4.  Alıntı Originally Posted by Fıght clup Yazıyı Oku
    Elinize sağlık hosgeldiniz, sonunda bir teknikci geldi!!!!
    Arkadaşlar dostlar 3 günlük dünya hayatı icin birbirimizi kirmayalim, Ramazan ayı geliyor
    Rahmet yağsın üstümüze boşverin
    Seninle bu topikte uzun yıllara dayanan bir yakınlığımız var... O nedenle de kendime yakın bulduğumdan, kader arkadaşı olarak gördüğümden hep sana "değerli kardeşim" diye hitap ettim. Durup dururken yorumlarından dolayı bana sataşmadıkça Kimseye hakaret ettiğimi gördün mü? Söz konusu kişiyle benim hiç bir diyaloğum olmadığı halde bu hakaretler niye? Aynı soruyu sana da soruyorum. Lütfen bu hakaretlerin şahsına yapıldığını düşün ve öyle karar ver.. Burası sanal ortam diye herkesin istediğini yazma özgürlüğü varmı?
    Kolay gelsin diyorum.

5. Hani bir söz vardır..."BANA DOKUNMAYAN YILAN BİN YAŞASIN" diye...
    Demek ki boşa söylenmemiş

Burkay bey yaşınız kaç. benden yaşlımısınız diye merak ettim.

7. Sn.burkay yazdıklarınızın hakaret kısmı için sonuna kadar arkanizdayim.kimse kimseye hakaret edemez, etmemeli. Ancak şöyle birsey var. Siz iyi yerden veriyor, ve iyi yerden alıyor olabilirsiniz. Insanlarin ruh halini düşünün. Belki acaip zarar yazdı az önce belki bir umutla burda bir güzel yazı görmek istiyor. Moreli yerine gelsin diye.sizin yazınızı görünce ah eder. Lütfen sizde kendinizi onların yerine koyun. Bence alıp verdiğiniz size kalsın. Sadece hisse ile ilgili yorum yapalım. Sonuçta hepimiz aynı gemideyiz.Ayrica senelerdir elinde olup zararda olanlardan bahsetmedim bile. SAYGILARIMLA

8. Burkay abi ben bana birisi kötü söylese bile kötü söz sahibinin der geçerim kimse ile tartışmam yada tartışamıyorum artık,
    Okadar yoruldum ki, ülke problemleri, şehitlerimiz, onların aileleri çocukları,geride bıraktıkları gözü yaşlı anaları bacıları çocukları((
    Ben kimseye birşey demiyorum artık abi sadece şikayet ediyorum çok kırılırsam Rahman'a

Sayfa 42/181 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •