Sayfa 42/1005 İlkİlk ... 3240414243445292142542 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 329 - 336 arası.

Konu: Viop LI

1. Bi teori de ben salayım. Beklentim kkmnin sonlanacağı yönünde. Bu esnada da Mb ve serbest kur arasındaki makas iyice açılır. Borsada bi ralli olabilir. Adı kkm rallisi mi olur dolar rallisi mi olur bilmem.

2.  Alıntı Originally Posted by ahfado Yazıyı Oku
    ORC Araştırma, 12 Mayıs'ta yayınladığı cumhurbaşkanı seçimi anketinde Kemal Kılıçdaroğlu'nun yüzde 51.7, Recep Tayyip Erdoğan'ın yüzde 44,3, Sinan Oğan'ın yüzde 2.8 ve Muharrem İnce'nin yüzde 1.3 oranında oy alacağını öngörmüştü.

Secbul halen anket yayınlıyorsun ...
    Adamların ilk turda ki başarısı ortada..
    Bu iş bitti atı alan Üsküdarı geçti.
    secbula laf yok. Sonra küsüyor kardeşim.

3.  Alıntı Originally Posted by abartin Yazıyı Oku
    Bu söylentiyi 2 yıl önce duymaya başladığımda bende buna Gompulo Teorisi diyordum...Ama gelinen aşamada gerçeklik payı epey yüksek görünüyor....Birileri Reis kazanısın diye adaylık konusunda hesap uzmanımızı gaza getirdiler diyolaa....

Bir kaç nedeni; içerde bazı marjiinal kesimlerde dahil en çok farklı kitleyi tek bir liderlik çatısı altında toplayabilmesi ve reisin dünyadaki özgül ağırlığının devletin işine şu anda yaraması gibi vs vs...
    Ben genelde çer çöp bilgiden bir şeyler uyduruyorum, bir bakıma reverse engineering gibi ama değil.

Her doğruda bir yanlış veya eksik olabildiği gibi, her yanlışda doğru bir şeyler olabiliyor, değişik bilgiler arasında tutarsızlıklara bakıp acaba böyle bir şey olabilir mi diye düşünüyorum.

Normalde en iyi sistem evrensel sistem ama pratikte çok geçerli değil. Real Madrid yönetimi öncelikle Real Madrid'i düşünür, evrensel ilke filan diyeni göndermeleri icab eder. Önce Real Madrid deyince diğer takımlar ile çatışma kaçınılmaz. İddiası olmayan takımlardan belki evrensel ilke filan deyip ayakta kalan olur, büyük takımlardan arada destek alır.

Yani bana göre dünya düzeni çatışma üzerine kurulu, bu düzeni değiştirmeye çalışmak veya değişeceğini ummak romantizm oluyor. Aslen sevenlerin sevdiklerine kavuşamaması en temel sorun. İnsanları sürdürülebilirlik konusunda sürekli artık eğitecekler t-1, t ve t+1 durumunu iyice düşün o şekilde adım at denecek, sonrasında zaten pek çok şeyin o kadar gayrete değmediği anlaşılacak.

Tahmin ettiğim üzere AB yapay zeka konusunda harekete geçmiş, o ürünler insana sıcak gelecek sanal dost ve arkadaş olacak gibi, bu da insanı insandan iyice uzaklaştıracak.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Bay Kemal'in ucundan açmayı denediği
    418 milyar dolarlık yolsuzluk dosyaları

Oylama mekanizmaları kullanılarak, yaratılan
    SEÇİLMİŞ PADİŞAH tarafından bir sonraki seçime kadar yarından itibaren ortadan kaldırılacak, gündemden çıkacak..

Vatana millete %53 oy ile seçilecek sultanımız hayırlı olsun..

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yeniden ekonominin başına getirmek istediği Mehmet Şimşek Dubai'ye taşındığını açıkladı.

Adam baktı olmuyor.....
    Dubai’ye yerleştiğime dair haberler gerçeği yansıtmıyor. Ailecek Ankara’da yaşıyoruz.

Yoğun işlerim için dünyanın dört bir köşesine (özellikle Londra, Paris, New York, Dubai ve Doha’ya) çok sık seyahatlerim oluyor.

Ayrıca ciddi bir hastalığımın olduğuna dair haberler de gerçeği yansıtmıyor. Allah’a çok şükür mide ülseri dışında önemli bir rahatsızlığım yok.
    Saygılarımla…

Demiş memet
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Araç Kredisi Faizleri
    İşbank %3.49
    HCBS %3.90
    AKBNK %3.89
    Garanti %5.00

SM-A336E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    Araç Kredisi Faizleri
    İşbank %3.49
    HCBS %3.90
    AKBNK %3.89
    Garanti %5.00

SM-A336E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Vermiyoz işinize gelirse demiş
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Prof Selva Demiralp
    .. Bugünkü hükümetin çözüm için planı
    Olduğunu sanmıyorum. Çünkü mevcut sorunların ekonomi politikasındaki hatalardan kaynaklandığını kabul etmiyorlar.
    Mevcut Hükümet için çıkış yolu göremiyorum....

Sayfa 42/1005 İlkİlk ... 3240414243445292142542 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •