Sayfa 42/654 İlkİlk ... 3240414243445292142542 ... SonSon
Arama sonucu : 5230 madde; 329 - 336 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. ayrıca endeksin %0,32 düşen bir günde az miktarda bir pozitif bir kapanış yapmak durdonun artık endeksten pozitif ayrışmaya başladığını işaret ediyor...

kısacası bu günkü küçük pozitif kapanışın anlamı çok büyüktür benim açımdan...
    Son düzenleme : keko; 08-02-2019 saat: 19:20.
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ayrıca endeksin %0,32 düşen bir günde az miktarda bir pozitif bir kapanış yapmak durdonun artık endeksten pozitif ayrışmaya başladığını işaret ediyor...

kısacası bu günkü küçük pozitif kapanışın anlamı çok büyüktür benim açımdan...
    İnş diyelim ama kağıt direkt bilanço odaklı bekleme moduna geçmiş durumda tepe 7,52 kapanış 6,84 umarım beklentilerimiz doğrultusunda olsun ne diyeyim o kadar bekledik hepimize bol şans

3. doğrudur bilanço odaklı bekleme durumundaydı...şimdilik ise teknik olarak yukarı çıkma isteği oluştu..bu durumda ne olacak bende merak ediyorum...

düşük hacimler ile oluşan düşüşlerin olası çıkışı her zaman sert olduğunu biliyorum...hele hele işlem hacmi minimuma inmişken artılı kapanışların da ne anlama geldiğini çok iyi biliyorum...son iki üç aydır bu durumları zaten bu topikte günü gününe paylaştım...

işte böyle bir durum varken bir de bilançonun gelmesine az bir süre kalmış iken ne olacak ?? bu durumu daha önce yaşadığımı pek hatırlamıyorum...bende sizin gibi merak içindeyim...haftaya iznim bitiyor ...canlı canlı izleriz..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Sayın keko blanço beklentiniz nedir kur karı ne kadar oıur sizce aydınlatırsanız seviniriz

5. Geçmişte sorununun cevabını geniş sekilde aciklamistim. ..bu kritık dönemde kimsenin fikrini etkilememek adına tekrarlamak istemiyorum..

Yalnız benden çok piyasanın beklentisi önemlidir. ..çünkü hisseye yön verecek olan ben değil piyasadır..

6. Piyasada size göre pozisyon alıyor keko bey... Siz nereye piyasa oraya

7. ciro
    4. çeyrek
    80 gelsin
    kar ne gelirse gelsın

8.  Alıntı Originally Posted by ÇIRAK Yazıyı Oku
    ciro
    4. çeyrek
    80 gelsin
    kar ne gelirse gelsın
    Ciro 100 den aşağı gelirse işler terse döner bence. Benim beklentim 100 üzeri. Aşağısında gelirse yatırımımı gözden geçiririm.

Sayfa 42/654 İlkİlk ... 3240414243445292142542 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •