Sayfa 42/1044 İlkİlk ... 32404142434452921425421042 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 329 - 336 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Ege gübreleri verdim 260 tan

Yarısına Benim çanak datagete aldım
    Yarısına park canagi bakalım hangisi kırılacak
    Hayırlı olsun...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Koç tepeyi geçerse sert gider 15inde bilanço var.

Sağolun kazancınız bol olsun

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Abim benzin alacak para kalmadı. Şimdi benzin pahalı. azıcık fiyat düşsün diye bekliyorum. Olmaz sada canı saolsun shell in, bu hafta arabanın kaporta boya masraflarını çıkardık çok şükür
    Normalde minumum bir avro olması lazım benzinin geçmişe bakarsak.Bedava şu anda.Eskiden kapıkuleye boş depoyla gider karşıda fullerdik.Şimdi tam tersini yapıyoruz)
    Burada paylaşılan hiçbir görüş, fikir,eylem v.s yatırım tavsiyesi değildir.G.P

Trcas almadım zararda şirket almıyorum

Ama kopar gider

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,006
    Trcas almadım zararda şirket almıyorum

Ama kopar gider
    TRCAS ta sert bir grup var.Paralı olduğu belli. Aniden vurkaç yapabilir. Yukarı çekip orda boşalabilir. Talimatlı hareket ediyorlar. Aynı anda kademeleri şişirip dolduruyorlar. Grup dışı yüklü mal almak sakınca doğurabilir. Sizi alıcı görüp yukarıda bırakırlar anında. Eğer niyetiniz varsa kademelerden dağınık lotlar alıp mal tutmanız gerekir. Bu da baş ağrısı yaratabilir. Bir anda 10-20 kademe aşağı yapabilecek kapasiteleri var. Bu fiyat ve bu teknik grafik sakınca doğurabilir. Dikkat ediniz

Bu arada şirket zararda değil. Bilanço da zarar var. Bilanço detaylarına bakarsanız fiyatın burası olmadığını sizde görürsünüz. koçari abi buralarda olsa ona sorardık. Bilançonun dışında yatırım yaptığı şirketler var. aslında bana kalırsa define sandığı gibi şirket.
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Yok almam prensip meselesi grafiğimde kopup gideceğini gösteriyor inanmayacaksınız ama 11 TL civarı ve aceleleri var

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,006
    Yok almam prensip meselesi grafiğimde kopup gideceğini gösteriyor inanmayacaksınız ama 11 TL civarı ve aceleleri var
    siz gene iyi görmüşsünüz. 6 ay sabreden 15 tl bile görür orda
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Sayfa 42/1044 İlkİlk ... 32404142434452921425421042 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •