Sayfa 42/267 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon
Arama sonucu : 2132 madde; 329 - 336 arası.

Konu: ASUZU - Anadolu Isuzu

1. Karakterinizi değil,
    Paranızı kaybedin.

2. .

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Karakterinizi değil,
    Paranızı kaybedin.

3.  Alıntı Originally Posted by Perception Yazıyı Oku
    Şu ihale konusunda eğer yine BMC-Katar ortaklığına vermezlerse çok iyi olur...Sürekli bu tür ihaleleri bu konsorsiyuma vermeleri artık mide bulandırır...TOGG ortağı olan Anadolu grubuna da bu konuda kolaylık sağlamaları gerekir diye düşünüyorum... bunu da söylemek isterim...
    İnşallah çok zor da olsa ihaleyi alabilirler...

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Para kazandırmayacak tırt projeyi otomotiv girişim grubuna kakala. Pata kazandırma garantisi olan savunma projelerini gizli ortaklı candaşlara ver. Yersen.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Hayırlısı diyelim...ne deseniz haklısınız.Maalesef bal tutan parmağını yalıyor bu ülkede.Inşallah zorda olsa belli bir sayıda araç için ihaleyi alırlar ama BMC-Katar yandaş olduğu için koklatmayabilirler...
    12.44 kapatmış,Yarın içinde dikkatli olunuz...Bugün öğleden sonra takibi bıraktım...
    Şunu gördüm aslında en başta taban bile yaptırabilirlerdi...ama her kademede mal yedirerek,döndü dönecek beklentisi yaratarak tabanı %5'lere bölerek gösterdi/ gösterecek...3 günde %15 geri geldi...son bir %5 daha düşme ihtimalini yüksek görüyorum...hani derler ya malı kucağa bırakmak bu hissede net bir şekilde görmüş olduk...
    Umarım artık sonlanır ve geri dönüş yapar,yoksa en aşağıda gideceği yer belli gibi...Gördüğüm kadarıyla 2-3 yıl daha bekletecek...dibini görmeden birşey demek te yanlış olur...henüz bir dengeleme bile söz konusu değil...
     Alıntı Originally Posted by HobimBorsa Yazıyı Oku
    Para kazandırmayacak tırt projeyi otomotiv girişim grubuna kakala. Pata kazandırma garantisi olan savunma projelerini gizli ortaklı candaşlara ver. Yersen.

5.  Alıntı Originally Posted by Perception Yazıyı Oku
    Hayırlısı diyelim...ne deseniz haklısınız.Maalesef bal tutan parmağını yalıyor bu ülkede.Inşallah zorda olsa belli bir sayıda araç için ihaleyi alırlar ama BMC-Katar yandaş olduğu için koklatmayabilirler...
    12.44 kapatmış,Yarın içinde dikkatli olunuz...Bugün öğleden sonra takibi bıraktım...
    Şunu gördüm aslında en başta taban bile yaptırabilirlerdi...ama her kademede mal yedirerek,döndü dönecek beklentisi yaratarak tabanı %5'lere bölerek gösterdi/ gösterecek...3 günde %15 geri geldi...son bir %5 daha düşme ihtimalini yüksek görüyorum...hani derler ya malı kucağa bırakmak bu hissede net bir şekilde görmüş olduk...
    Umarım artık sonlanır ve geri dönüş yapar,yoksa en aşağıda gideceği yer belli gibi...Gördüğüm kadarıyla 2-3 yıl daha bekletecek...dibini görmeden birşey demek te yanlış olur...henüz bir dengeleme bile söz konusu değil...

50 günlük hareketli ortalamadan dönerek fincan kulp formasyonu oluşturabilir. Tabii düşüşün yavaşlaması lazım. Ayrıca, bilanço kara geçerse veya, savunma ürünleriyle ilgili yurtiçi veya yurtdışı ihale alırsa uçar.

6. Yaa bu spek bu kadar güçlü ise derdi para kazanmak ise bu malı istediği anda yukarı götürüp mesela 20 ve üzerinden bu malı basarak değil elini öpene seve seve niye vermez. Neden az biraz alıcı gelince hemen basıp yukselmesine izin vermez. Birak yukselsin sende mali daha pahali fiyattan ver. Amac kâr etmek değilmi. Son 2 gün açılışta 1 dk içinde yuzde 5 neden düşürür. Birak alicilar gelsin. Satmak istiyorsan yuzde 5 yukardan satış yaz . Baskilamayi biraksan zaten alıcı gelecek. Sende yüzde 5 eksiğine degil 5 fazlasina aliciya vereceksin. Ama hesap vermek değil ki korku salıp millete verdirmek. Son 3 düşen günde kurumlarda net satıcılarda çok belirgin bir fark yok gibi. Klavye hocam 3 günlük değişimlerin tablosunu atabilirse sevinirim. Birde son hafta lansman öncesi geçerken uğrayıp 25 30 kuruş kar edip burdan ekmek çıkmaz bana eyvallah diyip sonrada bak gidiyorum bak şimdi gidecem yok yok gittim ama dayanamadim oyle bi bakmaya geldim bak vallaha gidiyorum essahtan bıraktım ya bıraktım ama sizlere kiyamadim bi akıl verip gidicem aslında takibide bıraktım diyip te muptela gibi yapışan arkadaş nedir derdin. Neden hergün yuzde 5 çığırtkanlığı yapıp duruyorsun. Anladik 11 e kadar getirecen kağıdı. Anladı herkes. Isteyen sattı. Isteyen satmadi. Bak sayende bende bekliyorum yuzde 50 portföyle 11e düşmesini . Gelince hepsini asuzu yapacam. Ama sende bi dur artık. Portföyünde hangi kağıt varsa o forumda istediğini yaz ama portfoyumde yok aldım hemen çıktım diyorsan . Haricten gazel okuyarak sadece moral bozuyorsun. Dediğim gibi hic yazma demiyorum . Ama hep aynı şeyleri tekrar tekrar olmuyor artik.

7. Tamamdır arkadaşım,senin olsun buralar...

8. Selamlar;

Gerilmeyelim arkadaşlar. Burası en nihayetinde paylaşım amaçlı bir platform. Dileyen belli bir üslup ile düşüncelerini ifade edebilmeli. Özellikle bu gibi durumlarda kişilerin söyleminden ziyade teknik-temel-hikaye ve trend kılavuz edinilmeli. Saydığım 4 faktör de asuzu için hali hazırda oldukça pozitif. Özellikle 1-2 güne kadar dönüş gerçekleşir ise soluğu en kısada 17.4 seviyelerinde alabilir hisse. Özetle 11.7 stop-loss 16 ana direnç noktası ve 17.4 hedef fiyat ile en kısada takip edilebilir der grafik!

https://invst.ly/pbcus
    Yatırım tavsiyesi değildir notumuzla..!

Sayfa 42/267 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •