Sayfa 420/608 İlkİlk ... 320370410418419420421422430470520 ... SonSon
Arama sonucu : 4860 madde; 3,353 - 3,360 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

Alıntı Originally Posted by Okan62 Yazıyı Oku
    Selamlar..

Maalesef, Halkb tahtasında tahmin yapmak çok zor..

Ama.. Bugünkü, "karanlık oda" operasyonu yapılan hisseler..

Hacime göre sıralı..

En yüksek artış.. Halkb + Vakb..

Ancak, Halkb da, aynı hareket, yarı hacim ile oldu.. bu önemli bir fark.. diğer tahtaların hareket oranı ve hacim oranları ile çok daha büyük fark var zaten..

Ytd.
    Çok bilgilendirici bir paylaşım @okan62, eline sağlık, benim takip edebildiğim hisselerden sadece HALKB ve VAKBN var burada ama VAKBN kapanışı gözümden kaçmış, sadece HALKB da olduğunu düşünmüştüm, başka tahtalarda da benzer bir durum olduğunu görünce yarın için HALKB beklentisine dair umudum eksildi biraz, muhtemelen pay vadelilerde vade sonu kapanışları için hadge edilmiş olmalı,

2. Sayın Berkimcans, Sayın Okan62 ; biliyorsunuz Akbnk hissesi dün temettü oranını açıkladı.Halkbank hissesinde de temettü verilme oranı - olasılığü hangi sınırlar arasında olabilirdi? Sağ-olasınız.YTD

AFAD ve Kızılay a
    * Ziraat Bankası 20 milyar tl
    * VakıfBank 12 milyar tl
    * Halkbank 7 milyar tl, bağış yaptılar, herkesin çapına göre bağış yaptığını düşünelim, bu durumda HALKB ın ne kadar temettü vereceğini öngörmek zor olmamalı! HALKB ın karının bir kısmını bağış yaptığını hatta bir düzenleme yapılmazsa yasal sınırın üzerinde bağış dan dolayı ceza alacağını da düşünürsek, @okannn temettü konusunda bir beklentiye girmek doğru olmaz sanırım,

4. Sayın Berkimcans; çok teşekkür ediyorum.Hepinize tekrar iyi geceler diliyorum.Sağ-olasın/ız.YTD

5.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    AFAD ve Kızılay a
    * Ziraat Bankası 20 milyar tl
    * VakıfBank 12 milyar tl
    * Halkbank 7 milyar tl, bağış yaptılar, herkesin çapına göre bağış yaptığını düşünelim, bu durumda HALKB ın ne kadar temettü vereceğini öngörmek zor olmamalı! HALKB ın karının bir kısmını bağış yaptığını hatta bir düzenleme yapılmazsa yasal sınırın üzerinde bağış dan dolayı ceza alacağını da düşünürsek, @okannn temettü konusunda bir beklentiye girmek doğru olmaz sanırım,

https://www.webtekno.com/bankalarin-...i-h132220.html

Yasal sınır mı dediniz, pardon kanun mu dediniz...

Hocam ülkede en kolay eğilip bükülen ilk şey insanlar, ikinci şey kanunlar/yasalar/yönetmelikler...
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

HALK günlük, bugün ki takas güzel görünüyor,

7.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    HALK günlük, bugün ki takas güzel görünüyor,
    Selamlar..

Halk Yat., bugün, 11.65'in kırılmaması için, çok ince ayarlar çekti.. Tahta, tüm gün kontrolündeydi..

Ytd.

8. Birleşim Varlık Yönetim A.Ş. sermayesinde TMSF'nin sahibi olduğu %16 oranındaki 12.000.000 adet B Grubu payın, 119.284.800 TL karşılığında tüm hak ve yükümlülükleriyle beraber Bankamızca satın alınmasına ilişkin olarak BDDK'dan gerekli izinler alınmış olup pay alım işlemleri tamamlanmıştır.

YTD

Sayfa 420/608 İlkİlk ... 320370410418419420421422430470520 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •