Sayfa 421/1024 İlkİlk ... 321371411419420421422423431471521921 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 3,361 - 3,368 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. ''zamanında bi arkadaşım BÖBREĞİNİ SAT DOLAR AL. demişti. keşke satsaydım.''

İNVESTİNG.COM usd/try sayfasından
    usd/try tartışmalarından

2.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Yapma mandrake seni çok iyi biliriz, sen Dolar 2 Tl lerde iken İSTANBUl çok ucuz bu fiyatlar dahada artacak Londra , Newyork fiyatlarına ulaşması lazım , İstanbul dünya şehri filan diye beton güzellemesi yapardın ne olursun şimdi bari benim gibi birisini yeme...

3.  Alıntı Originally Posted by epikurus Yazıyı Oku
    ''zamanında bi arkadaşım BÖBREĞİNİ SAT DOLAR AL. demişti. keşke satsaydım.''

İNVESTİNG.COM usd/try sayfasından
    usd/try tartışmalarından

merak ettim böbreğini bağışladığın kişi bir süre sonra ölürse organı yerine geri koyma imkanı var mı tıbben..?

4.  Alıntı Originally Posted by NYIT Yazıyı Oku
    Bu topiğin de b.ku çıkmış.!!!
    Geyik gırla..
    forum paydaşlarına ve takipçilerine hiç bir fayda sağlamayan gereksiz/boş postlar tavan yapmış durumda maalesef...
    Topiğin amacına uygun;
    Ekonomi,dolar,yatırım ile ilgili içi dolu kaynağı sağlam bilgileri paylaşan dostları AYRI tutuyorum ve çok teşekkür ediyorum emekleri için...
    Saygılar...
    Katılıyorum,yıllardır bu forumu takip ederim,dediğiniz gibi bilgili insanların mesajlarını okur bildiğime inandığım konularda yorum yaparım,bu gün ilk defa boş tenekenin birine kızdım,onun gibi bir kaç boş mesaj attım,yok yahu adamın foruma katkıdan anladığı başkalarının mesajları altına goy goy yapmak,yapamayacağım vazgeçtim dinleme ve okuma moduna geçtim...

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Aynen dediğiniz gibi. Konak- gündoğdu arası sahil işgal altında. Kızlarımız yürüyemez oldular. Polis yok mu diye bağıran kadınlara şahit oldum. 5-10 kişilik gruplar halinde yürüyen zırtopuz göçmenler parktaki çiçekleri sökerek kadınları taciz ediyorlar. Belediye otobüslerinde bebek arabasından geçilmiyor. Doğurup duruyorlar. oturduğum sokakta, her evden 4 -7 arası çocuk çıkıyor ve bir anda sokakta 30- 50 arası çocuk oluyor. Camlar kapalı bile oturmak zor gürültüden. Televizyonda dün gürültü yüzünden ateş eden adamı izleyince inanın kendimden korktum. İşimiz çok zor çok. Asimile olduk bile.
    ben tatilde 3 hafta kaliyorum tabiki sizler daha iyibilirsiniz

ama inanin bana Istanbul daha beter durumda

Tatilde bi ara Odemise gittim oradada bir suru Suriyeli gormek mumkundu. Parazit gibi heryerdeler

6.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    bu soruyu Istanbuldan Izmire kacan binlerce insana sorabilirsin

Kordon boyunda yaz aksami oturan yuzlerce genc var. Muhabbet sohbet super. Oglumun en cok sevdigi yer orasi. Bir kordon ikide mavibahce. Amerikada boyle yerler hic gormedim. ABD de sokakta yada bu tur yerlerde icki bile icemezsin. YASAK. insanlar yemek yiyor ickisini iciyor cocuklar top oynuyor bisiklet suruyor. Abuk subuk hic insan gormedim. ABD de boyle bir yer olacak off offff. Cilkini cikarirlar. Ya taciz ederler adami yada soyulursun yada basina kotu bir sey gelir. Haberleri izleyin gorun.
    Ahmet Bey ,arkadaşlar uyarıyor konuyla ilgili yazalım diye ama dayanamıyacağım,sen o Kordon a gece saat 2 den sonra git gezebilecekmisin bakalım,o saatten sonra tüm ülkenin marjinal tipleri orada,hapçısı,transı,bonzaicisi vs.. gözümün önünde dönmenin biri polis noktasına 10 metre mesafede çocuğun birini tekme tokat dövdü,apartmandan bir adam çıktı,yeter lan diye dönme adamada saydırdı,adam silah çekti...sonrasını bilmiyoruz kaza kurşununa uğramamak için uzaklaştık oradan,son gittiğimde dahada kötüydü her yer nargile cafe olmuş...

7. Faiz toto da son durum...

Faiz artışı bekleyenler

1)Işık Ökte
    2)Gökhan Şen
    3)Burak Kanlı
    4)Figen Özavcı Gümülcineli

Beklemeyenler

1)Tengri Han (geçen sefer terste kaldığım göz önünde bulundurulmalıdır)
    2)?
    3)?

Ltf sizde görüşünüzü belirtirmisiniz?

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

8. 28.8.2018 tcmb fonlama verileri.

Bugün tekrar yeni bir cumhuriyet tarihi rekoruna ulaşan likidite açığı oluştu.

165.7 milyar TL , tcmb bankaların bu devasa açığını %19.25 faiz ile borç vererek kapattı !!!!!!
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Sayfa 421/1024 İlkİlk ... 321371411419420421422423431471521921 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •