Sayfa 422/750 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522 ... SonSon
Arama sonucu : 5994 madde; 3,369 - 3,376 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Herkese selamlar..Son 10 gündür hastaydim bu yüzden de mal taşimiyordum. .bu gün kendimi biraz iyi hissettim..Vestel in karını da gördüm. .çok hoşuma gitti. ..

Deva ..Alcatel. .Vestel üçlüsünden Son kararımı vestelden yana kullandim..umarım ayağım ugurlu gelir. .Şu anda karantinadayim fazla yorum yazamayacagim. .ama bilmek isteyenler bilsinler istedim..ben hepimize başarılar diliyorum..
    Geçmiş olsun.

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Herkese selamlar..Son 10 gündür hastaydim bu yüzden de mal taşimiyordum. .bu gün kendimi biraz iyi hissettim..Vestel in karını da gördüm. .çok hoşuma gitti. ..

Deva ..Alcatel. .Vestel üçlüsünden Son kararımı vestelden yana kullandim..umarım ayağım ugurlu gelir. .Şu anda karantinadayim fazla yorum yazamayacagim. .ama bilmek isteyenler bilsinler istedim..ben hepimize başarılar diliyorum..
    Geçmiş olsun dostum, hoşgeldin, bol kazançlar...
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku

Geçmiş olsun,
    Bu sefer senden önce davrandım kardeş.

4. Tskler arkadaslar..hep kafam yerinde iken iyi inceleme yapıp öyle mala gireyim diyordum..O yüzden de geciktim...

Ama ilk çeyrek 230 ikinci çeyrek 370 milyon karı görünce pek de derinlemesine incelemeye gerek olmadığını düşündüm. .

Zaten bu veriler bile bir çok şeyi açıklamaya yetiyor. .Vestel aynı zamanda yazılım şirketi. ..otomobil teknolojilerinde önemli bir oyuncu..sektörü ve büyüme potansiyeli güzel. .

5. En Son alcatel de ilk etapta 28-30 tl leri görmeli demiştim. .29 tl yi 5 iş gününde gördü. .Vestel de tahta yapıcısı kasmaz ise 30-35 tl ler ilk etapta görülmeli diye düşünüyorum. .

Nihayi hedef ve ederi belki de daha yüksekler olabilir ama ilk etapta söylediğim yerler görülürse iyi olur..

6. 30-35 ler Benim penceremde Vestl icin orta vadede ucuk fiyatlar. Umarim herkes beklentisine gore karini alir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Keko hısse sağlam duruyor yıne bulmuşsun kaya gıbı senedı..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

8.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Keko hısse sağlam duruyor yıne bulmuşsun kaya gıbı senedı..
    Hasta olmazsam yorumlarım ile doya doya tadını cikaracaktim. .ama ne yazık ki sadece izliyorum...

Temel olarak söylenecek çok şey olmalı. .ileride nasip olursa iyicene irdeleriz

Sayfa 422/750 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •