Sayfa 422/1032 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522922 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 3,369 - 3,376 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1.  Alıntı Originally Posted by yetkisiz Yazıyı Oku
    Erdoğan bugünkü konuşmasında "sürprizlere hazır olun" dedi...Sürpriz dediği Esad'la barışmaksa harbiden sürpriz olur...
    Haberler doğruysa bizimkiler Tel Abyad'daki PKK/PYD lilere saldırmış...Burada koalisyondan askerler de var...Ve Erdoğan Trabzon'da Suriye için yeni askeri operasyonların mesajını verdi...Demekki İrfan'ın duyumları doğruymuş...Valla adam sahaya benden hakim yalan yok...
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

2.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Padişah,''Doları 4.Liraya sabitledim''diye ferman çıkarırsa..!
    Padişah kim ?...Anlamadım...
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

3. Hatta fişi çekilen İran'ın Güney Pars bölgesindeki rezervlerin kimler tarafından yağmalanacağının hamleleridir belkide bütün bu olanlar...Mesela Katar'a üs kurmamızı isteyen kim ?...İngiltere deki derin devlet mi ???
    Çin'in, Fransız petrol ve doğalgaz şirketi Total'in, ABD'nin yeni yaptırımlarını gerekçe göstererek Basra Körfezi'ndeki Güney Pars Gaz Sahası'ndan çekilmesiyle projedeki çoğunluk payına sahip olduğu bildirildi. İran'ın resmi haber ajansı IRNA'nın İran Devlet Petrol Şirketi yetkilisi Muhammed Mustafavi'ye dayandırdığı habere göre, projede yüzde 30'luk paya sahip olan Çin Devlet Petrol Şirketi (CNPC), Total'in projedeki yüzde 50'lik hissesini satın alarak yüzde 80'lik paya sahip oldu.
    Attım tuttu yaw...İş var la halâ bende...Geçen de yazdım Çin demek İngiltere derinleri demek...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by yetkisiz Yazıyı Oku
    Padişah kim ?...Anlamadım...
    Dünya Lideri (!)... Türkiye de ,Önüne gelene çatan kim var.??
    Bugün de Sanayiicilere ''Bankalara koşup dolar almayın,B-C Planlarımı uygularım haa ''diyen vatandaş.
    Anladınız sanırım.

çinin en büyük silahı cash
    nerde sorunlu ülkenin ucuz malları var
    çin hemen onu satın alıyor.
    silahsız bunları nasıl elde tutacak .
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

6. 7.20 yaktı dolar

7.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    çinin en büyük silahı cash
    nerde sorunlu ülkenin ucuz malları var
    çin hemen onu satın alıyor.
    silahsız bunları nasıl elde tutacak .
    Güzel soru...Belkide Katar'a neden ve kimin talebiyle üs kurduğumuz sorusunun cevabı...

Alıntı Originally Posted by yetkisiz Yazıyı Oku
    Güzel soru...Belkide Katar'a neden ve kimin talebiyle üs kurduğumuz sorusunun cevabı...
    Cin mi bizi Katar'a yolladi diyorsun yani? Cin sermayesi mi arkamizda?

Sayfa 422/1032 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522922 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •