Sayfa 423/718 İlkİlk ... 323373413421422423424425433473523 ... SonSon
Arama sonucu : 5737 madde; 3,377 - 3,384 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

Umutların tamamen söndüğü anda gider. Son zamanda giren taze borsacılardan elbette almak isteyecekler. Çok profesyoneller çok...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. Hep beraber yonetim kuruluna gidelim ortaklar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,922
    gidelim bakalim ne diyecek ?
     Alıntı Originally Posted by Realkingdom Yazıyı Oku
    Hep beraber yonetim kuruluna gidelim ortaklar

4. Ihlas yayinda 20 milyon lot mal aldik diye kagiti goturmiyicez diyip bize **** diyen ****lere asagi gelsin 30 milyon lotta alicam butun herkesi ihyay genel kuruluna bekliyorum

5.  Alıntı Originally Posted by Realkingdom Yazıyı Oku
    Ihlas yayinda 20 milyon lot mal aldik diye kagiti goturmiyicez diyip bize **** diyen ****lere asagi gelsin 30 milyon lotta alicam butun herkesi ihyay genel kuruluna bekliyorum
    gittiginde neyapacan mesela...olagan gk. ve olagan disi bir madde yok ustelik adamlarin ky. yi ezecek temsil gucu var...bu gk. nin hic bir onemiyok presedur gk. si olarak gececek...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    gittiginde neyapacan mesela...olagan gk. ve olagan disi bir madde yok ustelik adamlarin ky. yi ezecek temsil gucu var...bu gk. nin hic bir onemiyok presedur gk. si olarak gececek...
    Gelirsen gorursun

7.  Alıntı Originally Posted by Realkingdom Yazıyı Oku
    Gelirsen gorursun
    bir cok sirketin gk. ya katildim internetten ustelik en kritik ek maddeler olanlara bile, patronunun mali tamamen dagitip gozaltina biraktigi bir kac tahta harici gk. da ky. nin etkisini gormedim...o gozalti tahtalar da dahi bir numara cikmadi ama gorelim bakalim ne olacak ne yapabilecegini merakla bekliyorum şirket yada oyuncusunun %50 den fazla mali var...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

8.  Alıntı Originally Posted by Realkingdom Yazıyı Oku
    Hep beraber yonetim kuruluna gidelim ortaklar
    Nasip olursa genel kurullara geleceğim Dua etsinler o zamana kadar biraz güzelleşsin hisseler yoksa giden yatırımcı verir ağızlarının payını
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

Sayfa 423/718 İlkİlk ... 323373413421422423424425433473523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •