Sayfa 425/913 İlkİlk ... 325375415423424425426427435475525 ... SonSon
Arama sonucu : 7300 madde; 3,393 - 3,400 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

Düşüş trend direnci 5.36
    aktif fiyat 5.34 kırması çocuk oyuncağı ama illa ki işkence edecek

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Her zamanki gibi teşvik onayı haberi yok sayıldı, sadece endeksdeki ralliden dolayı ufak bir artı yaptı, hatta birçok hisseden daha az artısı var.
    Maliyetler içerisinde ne kadar bir yeri var ithal hammaddelerin ?

3. Bu kağıttan çıktım ama eski günlerin hatrına küçük bir miktar tutuyorum. Teşvik haberinden sonra tavan yapar, her yer yorum dolar dedim. Kağıt 5,30 u zor gördü. Yazan çizen bir allahın kulu yok. Küçük yatırımcı patrondan nasıl tırstıysa artık kağıda hiç bulaşmıyor demekki. Çok ilginç gerçekten. ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by parasever Yazıyı Oku
    Maliyetler içerisinde ne kadar bir yeri var ithal hammaddelerin ?
    Sadece ithal hammade ile değil, teşvik kapsamı aşağıdaki gibi.

K.D.V. İstisnası, Gümrük Vergi Muafiyeti, Vergi İndirimi Oranı (%80, YKO %40) Sigorta Primi İşveren Hissesi Desteği 7 yıl ve Faiz Desteğini kapsamaktadır.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5. İşlem hacmi ve alıcıların artması ile biraz kıpırdanmaya başladık. Bakalım alıcılar kuvvetlenecek mi? 2. Çeyrek bilançosunun hafiften ayak sesleri mi bunlar. 2 yıldır devam eden düşüş trendinin bittiğini görmek için biraz daha zaman var.

6.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    İşlem hacmi ve alıcıların artması ile biraz kıpırdanmaya başladık. Bakalım alıcılar kuvvetlenecek mi? 2. Çeyrek bilançosunun hafiften ayak sesleri mi bunlar. 2 yıldır devam eden düşüş trendinin bittiğini görmek için biraz daha zaman var.
    6 üstüne atmadan bize rahat yok, önümüzde 1 ay var bilançoya, o zamana kadar elini çabik tutsun tahta sahibi yoksa diğer hisselerden malı götürenler soluğu burada alabilir.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7. Tahtacı düşünsün bunu. Bu kadar sıktı kağıdı. Hisseye talep geldikçe yukarıya çekip iyi yerlerden yine malı verir. İllaki yolunu bulur. Arada bizde sevaplanırız.

8. İsviçreli bugünde löp almış lakin çok cılız))) benim çerez lotlar bilene daha kalın...
    Şu an emanetçi alımları yapıyor isviçreli.
    Daha kuvvetli 50- 100k gelirse rüzgarı takar peşine.
    Altyapıyı haberi bilançoyu kar teşvik alayı ne varsa veriyorlar lakin gaz yemiyor, hayvan terli gibi. Millet çok ürkmüş.
    Ne zaman ecnebi kalın lotlarla gelir o zaman rüzgarı peşine takar götürür.
    Şimdilik çok çözemedim. Alımlar çok çok cılız. Gerçi bu da başarı. Aylardan sonra 2 gündür ufak ufak tırtıklıyorlar. Dönüş görmek için 6 nın üstünü görmek gerek.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 425/913 İlkİlk ... 325375415423424425426427435475525 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •