Sayfa 425/880 İlkİlk ... 325375415423424425426427435475525 ... SonSon
Arama sonucu : 7037 madde; 3,393 - 3,400 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. Ağır sanayi, tecrübe ürünüdür araç, sade yazılım-teknolojiden ibaret değildir. Araba, kamyonet, kamyon vs. cep telefonu-çağrı cihazı değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Evladım ülke bu halde iken biz her türlü ucuza alırız zaten hisseleri de bu insanlar her türlü böyle iş bulamazlar. İnsanların ekmeği üzerinden para kazanmak, menfaat sağlamak bizim kitabımızda yazmaz. Ben yokluktan tırnaklarımla kazıyarak geldim bu günlere. Garibanın/emekçinin halinden anlarım, onlarda iş verenin halinden anlayacak ve bu işler orta yolla devam edip gidecek. O yüzden var sen yoluna git haydi bakem.
    Ric başkan madem her türlü ucuza alıyordun da teknik bozuldu diye iki kelam ettik o zaman niye kızıyordun.... Grafikte çiziyordun sen parayla bir çizde grafik görelim analiz edelim. Seni çok gergin gördüm bu akşam.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3. Türkiye de ki işçi sömürüsü ile avrupa ve uzakdoğu asya arasında ok çok büyük fark var.
    Yine aynı şekilde Türkiye de ki protestolar da farklı.

Aynı eylemi keşke akaryakıt kira gıda zamlarına da gösterebilsek.

Bende ford otosan çağırsa mavi yaka veya beyaz yaka olarak işimi bırakır çalışmaya giderim.

Adamların emek yediği tepsi ve porselen tabakta yemek yemek hatta demir çatal bıçakla yemek bile ayrı bir olumlu örnek.

Herkes kendi cam fanusunda yaşayıp, kendi yaşadığımız yeri pisletip dışarıyı özgür mutlu sanıyoruz hiç tatmin olmuyoruz.

Ayrıca bilinçli bir gaza getirme durumuda mevcut olabilir. Sendikalar boş boş takılıyor. Asgari ücret belirleme komisyonunda yer alan işçilerin söz hakkı olduda hiç konuştular mı aceba...

Milletin vekili yiyip içiyor padişah gibi yaşıyor ; Milletin kendisi aç geziyor...
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

4.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Ric başkan madem her türlü ucuza alıyordun da teknik bozuldu diye iki kelam ettik o zaman niye kızıyordun.... Grafikte çiziyordun sen parayla bir çizde grafik görelim analiz edelim. Seni çok gergin gördüm bu akşam.
    Olmayan şey bozulmaz evlat! teknik dediğiniz şeye ben hayatım boyunca inanmadım, tepkimde o sebeple idi.

Standardı olmayan şeyin kendisi de olmaz..Hepiniz kafanıza göre bir yerden arzular şelale uyduruk uyduruk çizip duruyor, bizden inanmamızı bekliyorsunuz..Ben birikimlerime matematikle, iktisatla, standart formüllerle, hesapla kitapla istikamet veriyorum..Uyduruk iki çizgi ile ancak oyun oynanır lak lak yapılır..

Sen gelde bilanço esaslı değerleme hesaplarında arzula şelale yapta göreyim ben seni!

Neyse fazla trash cilt bozar, geç oldu sütümü içip yatayım
    Az insan çok huzur

5. Doğa bir dengedir.
    Patron hep haklı dersek emek sömürülür.
    Emek cok kutsaldır hep haklı dersek sermaye birikmez risk alınmaz.
    Kantarın topuzu hep denge arar denge ahenktir.
    Emekçinin hakkı verilir inş.
    Sermaye de daha cok kazanır.
    Bize bu çağda yakışmaz bu görüntüler.
    Önü alınmalı.
    Yönetim her şeyi yerli yerince halledecektir.
    Allah tan Koç yöneticileri sağduyulu.
    Porselen tabakta yemek yiyorlarmış.Elinizi de öpsünler mi mesai bitiminde?

6. Ed Seykota da öyle mi yapmış Ric Başkan. O çizdiğini sananlara ben senden çok karşıyım. Yıllardır da karşı durdum ama baktım insanlar anlamıyor bana ne. TR piyasasında yanında zerre haber okumadan sadece grafiklerle çatır çatır mln dolar lar yönetirim katakullisiz. Getiri de Bir tek halka arz katakullisi yapan fonlar geçer.

Bende TR de bull market piyasalarda kullandığım sistem var. Kazın ayağı öyle dediğin gibi değil.

Ric başkan hürmetlerim ederim temel analizine. Yanlız adam senin analiz ettiğin bilançoyu zaten aylar öncesinden biliyor.

Yetmezse bende brokerlık sertifikası var teorik pratik. Gerekli olmadığı halde ilk devresinde girilip alınmış ileri düzey eğitim belgesi var. Benim mesleğim bu iş. Herkesi bir görme ona bakarsan Ronaldo da futbolcu Beşiktaşlı Necipte.... Saygılarımla
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Doğa bir dengedir.
    Patron hep haklı dersek emek sömürülür.
    Emek cok kutsaldır hep haklı dersek sermaye birikmez risk alınmaz.
    Kantarın topuzu hep denge arar denge ahenktir.
    Emekçinin hakkı verilir inş.
    Sermaye de daha cok kazanır.
    Bize bu çağda yakışmaz bu görüntüler.
    Önü alınmalı.
    Yönetim her şeyi yerli yerince halledecektir.
    Allah tan Koç yöneticileri sağduyulu.
    Porselen tabakta yemek yiyorlarmış.Elinizi de öpsünler mi mesai bitiminde?
    Aynı kanıdayım bu iş denge işi.

8.  Alıntı Originally Posted by Yıldız Tozu Yazıyı Oku
    Türkiye de ki işçi sömürüsü ile avrupa ve uzakdoğu asya arasında ok çok büyük fark var.
    Yine aynı şekilde Türkiye de ki protestolar da farklı.

Aynı eylemi keşke akaryakıt kira gıda zamlarına da gösterebilsek.

Bende ford otosan çağırsa mavi yaka veya beyaz yaka olarak işimi bırakır çalışmaya giderim.

Adamların emek yediği tepsi ve porselen tabakta yemek yemek hatta demir çatal bıçakla yemek bile ayrı bir olumlu örnek.

Herkes kendi cam fanusunda yaşayıp, kendi yaşadığımız yeri pisletip dışarıyı özgür mutlu sanıyoruz hiç tatmin olmuyoruz.

Ayrıca bilinçli bir gaza getirme durumuda mevcut olabilir. Sendikalar boş boş takılıyor. Asgari ücret belirleme komisyonunda yer alan işçilerin söz hakkı olduda hiç konuştular mı aceba...

Milletin vekili yiyip içiyor padişah gibi yaşıyor ; Milletin kendisi aç geziyor...
    Bugün bir fırıncıyla konuştum. Bulunduğum yerde şu an ekmek 300 g 10 TL. Yılbaşında oda kararıyla 250 g 15 tl olacak dedi. Ekmek kilo 33'den 60'a çıkacak yani, hem de bir hamlede.

Goruntude artis adet bazinda10 dan 15 e gidecek yani asgari ucret kadar. Hem de daha artis miktari konusulurken. Temmuza-Araliga kafar ne olacak Allah kerom. Kim bunu hesap edip tepki gosterecek? Kimse, ekmek yuzde 90 kusur zam yerse maaşları ne yaparsan yap.

Sayfa 425/880 İlkİlk ... 325375415423424425426427435475525 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •