Sayfa 425/538 İlkİlk ... 325375415423424425426427435475525 ... SonSon
Arama sonucu : 4299 madde; 3,393 - 3,400 arası.

Konu: MSGYO Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by oyuncu7276 Yazıyı Oku
    Ben k.y.arkadaşların mağdur olmaması için yaziyorum...siz neden ilgilendiniz hayret...y.t.d..
    tamamda daha aşagılara inmeyecegine bir garanti varmı ben 9 de satmadım 6.90 da satsaydım keşke dedirtti şimdide 3 leri 4 leri test etmeyecegi sonra kötü haber yayıp daha aşagılara gelmeyeceginin garantisi varmı kagı çokkk sıg istedigini çok rahat yapar

2. Endeks 100 altında iken 5 veya biraz aşağısını görebilir..tabiki garantisi yok...ben alim yapacak olan haftaya cumayı beklesin dedim..birde bedelsiz bölünme öncesi alsin dedim..hepsi bu..risk herzaman vardır..su endekste bugunde tepki veren oldu çoğu aşağı ya gitti..onu bilemeyiz..ben ekstra alımı dediğim günlerde yapacam....ama ilk tepkide çıkmak gerekir..yoksa güm...y.t.d..

3. Dususlerde hacimler azaldi...dikkat edilmeli...yeter ki endeks aşırı bozulmasın..yoksa buda düşebilir tabiki..haber beklentisinin tarihini bilmeyen kâğıda zaten bu ortamda girmek cinayettir...secim sonrasına kadar çoğu kisi uzuncu zaten...tum kağıtlarda..secim uzarsa işler dahada bozulabilir....sonuc. ulkemizde artık borsa oynanmazzzzz...ne secim öncesi nede sonrası..y.t.d..

4. Herkes 3 kere maşallah desin. 😬😬😬

5. Kapanışa artı yapmazsa bu hareket işe yaramaz...dokulenler tekrar atlar cunku...gerci burdan satan bu saatten sonra zor bulunur...hareketli olacak gibi bu saatten sonra...asla y.t.d..

6. Bedelsizi inşallah zirvede karşılarız. Ytd.

7. Zor çok çok zor. Bir hisse.
    Pek yükselmek gibi isteği yok.

8.  Alıntı Originally Posted by bcgdost Yazıyı Oku
    Zor çok çok zor. Bir hisse.
    Pek yükselmek gibi isteği yok.
    bedelsiz onayına kadar aşağıda 5 yukarıda 5.6 arası gider gelir

Sayfa 425/538 İlkİlk ... 325375415423424425426427435475525 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız