Sayfa 427/586 İlkİlk ... 327377417425426427428429437477527 ... SonSon
Arama sonucu : 4685 madde; 3,409 - 3,416 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

gyo lar zaten baş belasıdır ee patronda öyle olunca durum bu....
    nasip....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,992
    Mr Linux sen seversin böyle haberleri

JCR Eurasia Rating, Şirketimize ilişkin yürüttüğü kredi derecelendirme süreci sonucunda Şirketimizi "yatırım yapılabilir" kategoride derecelendirerek; Uzun Vadeli Ulusal Kurum Kredi Notumuzu "AA+ (Tr)", Kısa Vadeli Ulusal Kurum Kredi Notumuzu "J1+ (Tr)" olarak, notlara ilişkin görünümleri ise "Stabil" olarak belirlemiştir.

Tasarruf sahiplerimizin ve kamuoyunun bilgisine sunarız.
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Patronun notu düşük...
     Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Mr Linux sen seversin böyle haberleri

JCR Eurasia Rating, Şirketimize ilişkin yürüttüğü kredi derecelendirme süreci sonucunda Şirketimizi "yatırım yapılabilir" kategoride derecelendirerek; Uzun Vadeli Ulusal Kurum Kredi Notumuzu "AA+ (Tr)", Kısa Vadeli Ulusal Kurum Kredi Notumuzu "J1+ (Tr)" olarak, notlara ilişkin görünümleri ise "Stabil" olarak belirlemiştir.

Tasarruf sahiplerimizin ve kamuoyunun bilgisine sunarız.
    SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    nasip....

4.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    Patronun notu düşük...

hepsi iyiyken de biliyoruz bu patronu

5. Gelelim yarınki tcmb toplantısına ...
    Buraya not düşmek adına genel beklentileri ve kendi görüşümü yazayım...
    Uluslararası kuruluşların beklentisi 14-40 puana çıkması yönünde , ağırlıklı olarak 20-25 bandı diyelim...
    Benim beklentim ise 8-9 baz puan artırılması olacak , yani toplam faiz 20 i bile bulmayacak.Peki bu artırım sonucunda ne olacak, ımkb bence perşembe gününü düşünme ile geçirecek , eksi kapatması daha muhtemel ama bayram sonrasına kadar en geç yönünü yukarı olarak tayin edecek...
    Dövizin düşüşü muhtemel diyenler olacak bu faiz artışından sonra ama döviz artmaya devam edecek bence ... Dövizin ve faizin denge seviyeleri bence buralar değil , dövizin temmuz ayında 25 tl görmesi çok muhtemel... Yıl sonuna kadar ise en kötü 28-30 bandı olacaktır...
    Yazdık bakalım dursun buralarda ....

6. Temmuz'da tur satışlarının yüzde 60'ı Türkiye'ye
    Rusların Temmuz'da satın aldıkları turlarda Türkiye'nin payı yüzde 60 olarak gerçekleşti. Rusya içindeki tatil beldelerin payı yüzde 18, Mısır yüzde 12, BAE'nin payı yüzde 5 Abhazya'nın payı da yüzde 5 olarak gerçekleşti.

Temmuz'da Rus turistlerin yüzde 63'ü çocuklarıyla tatile gidecek.

Almanlarda da 2 numarayız, bir de usd ve euro olması gereken yere gelirse ?

7. sayin linux daha önceki paylasimlarinizda ahmet aganin turizm tarafından tam olarak memnun olmadigini yazmistiniz

az once tatilsepetinden ela otelde yer baktim müsait oda bulamadim. Acaba patronumuz yeni yatirimlar icin nasil memnun olacak sayet yatirim yapmiyorsa arsalari kamping yapalim kiralayalim bos bos yatmasin samimiyetiniz varsa iletirmisiniz)
    irmik menkul değerler, profesyonel kadrosu ile yıllardır reel hayatta kazandıklarını borsa da heba etmeyi gelenek haline getirmistir

Günlük 800 tl başlıyor fena para değil aslında
     Alıntı Originally Posted by İRMİK Yazıyı Oku
    sayin linux daha önceki paylasimlarinizda ahmet aganin turizm tarafından tam olarak memnun olmadigini yazmistiniz

az once tatilsepetinden ela otelde yer baktim müsait oda bulamadim. Acaba patronumuz yeni yatirimlar icin nasil memnun olacak sayet yatirim yapmiyorsa arsalari kamping yapalim kiralayalim bos bos yatmasin samimiyetiniz varsa iletirmisiniz)
    nasip....

Sayfa 427/586 İlkİlk ... 327377417425426427428429437477527 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •