Sayfa 428/653 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478528 ... SonSon
Arama sonucu : 5221 madde; 3,417 - 3,424 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Ben yazayım. Dış işleri değişecek.
    Çavuşoğlu iyi bir bakan bence iyi bir diplomat ikna edici

2. en büyük müjde 85 milyonun kurtuluşu anlamını taşıyan YİĞİT BULUTLA cemil ertemin görevden alınması olacaktır.hükümetin ekonomideki altın yıllarını terse çeviren iki çok ama çok etkili büyücü niteliğinde iki kişi

3.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Sözüm söz, Halkbank dahil her bankaya az yada çok serbest alış göndereceğim. 😊 bu arada ABD den en az 6 ay en ufak bir beyanat beklemeyin. 6 ay iç işleri zor çözülür. Erdoğan gerekirse faizle kalmaz imf bile gelir . Onada bir kılıf bulunur.
    Aynen ben de öyle düşünüyorum. Bu gelişmeler bize en azından donumuzu çekme fırsatı verecek. Nisan Mayıs tan sonra da kim öle kim kala

Bugün 70 liradan hamsi satıyordu balıkçı.
    Çok garip geldi.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

5.  Alıntı Originally Posted by 66Trader66 Yazıyı Oku
    Çavuşoğlu iyi bir bakan bence iyi bir diplomat ikna edici
    Kötü değil tersine oldukça temiz bir insan, ancak dış işlerinde biraz daha agresif olma hali gerekli.

6.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    Bugün 70 liradan hamsi satıyordu balıkçı.
    Çok garip geldi.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dolar 1 lira artsada mal sahibi korkudan 2 lira ekliyor ve tam 2,5 yıldır böyle.

7. Yalnız tek endişem Soylu nunki gibi Erdoğan kabul etmezse. Bu sefer görevde devam eder ama banka hisseleri duran toptan yok yere gol yer.

8. süpriz olarak birde bakmışınız YİĞİT BULUTLA CEMİL ERTEM görevden alınırsa emin olun yabancı TÜRKİYE piyasına akar. bu iki tehlikeli isim hastalıklı fikirlere sahip ancak etkileme gücü maksimum olan bu iki kişi ekonominin baş belası.milletimizin ekmeği ve alın teri için mutlaka saf dışı edilmesi gereken iki kişi.

Sayfa 428/653 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478528 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •