Sayfa 428/844 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478528 ... SonSon
Arama sonucu : 6751 madde; 3,417 - 3,424 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. Gesan yüzde 25 satmak zorunda kaldım bugün . Umarım satışım enerji verir

2. Endeks hafif eksiyken artiydik şu anda garan artı yaktı biz de gizli çıkarız İns

3. gesan endekse en iyi direnen hisselerden biridir...gerçekten de kahramanca direniyor...bu kötü günlerde bile bazen pozitif kapanışlar yapabiliyor...buda diğer enerjilerden onun pozitif ayrışmasına neden oluyor...geçmişte temel olarak altı en dolu olan enerji hissesi gesandır demiştim ki bu bir çeşit ispatlandı da...diğerleri zirvelerine göre %50 den fazla düşmüşken gesan sadece %20 düşmüştür...zaten endeks de %20 civarı düştü..en baba hisseler bile bu miktarlarda düştüler...o yüzden de gesan yatırımcısı bence çok şey kayıp etmedi...umarım devamı gelir..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    gesan endekse en iyi direnen hisselerden biridir...gerçekten de kahramanca direniyor...bu kötü günlerde bile bazen pozitif kapanışlar yapabiliyor...buda diğer enerjilerden onun pozitif ayrışmasına neden oluyor...geçmişte temel olarak altı en dolu olan enerji hissesi gesandır demiştim ki bu bir çeşit ispatlandı da...diğerleri zirvelerine göre %50 den fazla düşmüşken gesan sadece %20 düşmüştür...zaten endeks de %20 civarı düştü..en baba hisseler bile bu miktarlarda düştüler...o yüzden de gesan yatırımcısı bence çok şey kayıp etmedi...umarım devamı gelir..
    Yüzde 40 düştük biz de aslında ama hemen toparladı yüzde 20ye çekti masallah . Yine de bu arada efsane kaplar boşa gitti

5.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Yüzde 40 düştük biz de aslında ama hemen toparladı yüzde 20ye çekti masallah . Yine de bu arada efsane kaplar boşa gitti
    doğrudur gitti bu bardağın boş tarafıdır..ama bir de iyi çıktı ve son bir yıldır de 10 kattan fazla çıktı...çok da kayıp ettirmedi...buda bardağın dolu tarafıdır...umutlu olmak için hala güzel kaplar yolda..umulur ki gelecek bu kaplar gesana can suyu versin...(arz haberi..bedelsiz onayı..sunjunior bayii anlaşması...bilanço...panel fabrikası açılışı...v.b )
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    boşa gitmez onlar ,deftere yazdık, bi ara uğrayıp hepsini kapatacak zaten bi kısmını bu düşüşlere direnerek ödedi.

7.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Baskanim alfasta dayak yedik ona yorumun var mi
    dostum alfas olayı çok farklı,arzla beraber smrtg,yeo,gesan gıbı şirketlerın arkasındakı ruzgarı goren ky ve by yatırımcı alfasın lot sayısının ve sermayesının az olması gıbı durumları kullanarak alfasta iyı bır rallı yaşattılar..bende ılk alımımı 137 tl den yapmıştım ,ve 330 tl de malımı satıyorum artık dıkkat edın dediğimde çok küfür hakaret yedım,,geldıgı yer ortada ..alfas bır gesan bır smrtg gıbı katma değerı yuksek urunler ureten ,uretebılecek vızyonu olan bir şirket değil,,fk sının düşük olmasıda faalıyet karından kaynaklı değildi,esas faalıyet karı son çeyrek düşmüştü ama dıger kalemlerden yazdığı karla yuksek geldı ve pıyasa oyuncuları durumu kullandı..

malesef çok sayıda ky yukarıdan atladı..

son kalan astorlarımı verdım ve gesanda yerımı aldım..bundan sonra bır aksılık olmazsa gesanla devam..

astor da da fon stışları kesılmezse sıkıntı oluşturabılır..arzda yuklu mal malesef fonlara verıildi..son düşüştede görüldüki gesan güvenli liman..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

8. astor piyasada 210 milyon lot var , bugün şu ana kadar 212 milyon lot işlem oldu. piyasanın bozuk olmasına sebep bir anlamda astor. bir çok kişi astor tahtası açılınca malını satıp ondan almaya çalışıyor. bu durum diğer kağıtlarda baskıya neden oluyor

Sayfa 428/844 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478528 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •