Sayfa 428/538 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478528 ... SonSon
Arama sonucu : 4300 madde; 3,417 - 3,424 arası.

Konu: MSGYO Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. Yap şu güzelliğini be spek abi. Bayram hediyesi... Ytd

2. 4.83 dip gözüküyor

3. Onay bugün gelse yarın iyi olur inşallah. Ytd.

4. 21 haziran perşembe günü 4.92- 4.82 arası nı gösterme eyilimi var spegin endeks izin verirse destek 90.600. çok güzel alım yeri olur Y:TD.

5.  Alıntı Originally Posted by tarkan1071 Yazıyı Oku
    21 haziran perşembe günü 4.92- 4.82 arası nı gösterme eyilimi var spegin endeks izin verirse destek 90.600. çok güzel alım yeri olur Y:TD.
    Defalarca elim gitti geldi satamadım. Enteresan bir bağ oluştu hisseyle. Ben bile satıp satmamakta kararsız kaldıysam bayagı bir dökülme yaşanmıştır diye düşünüyorum. Burayı tetikleyecek tek şey olumlu bir haber. İnşallah yakın zamanda güzel haberlerle karşımıza çıkar. Ytd.

6. daha bir ay kadar oyalar bedelsizleri kimseye kaptırmak istemiyor ölü numarası ile tahta boş gibi ama arkasında şirket var toplaya bildigini toplayacak elinde mal olup satan kalmadı spek kendi mallarıyla top çeviriyor, endeks aşagı gelirse yarın belki o zaman o dedigim seviyeler gözükür alım için beklicem. afyon dip yaptı ozgyo yaptı aselsan yaptı alım yaptık bakalım bu ne yapacak

7. Tarkan arkadaş hani anlarım aselsani veya afyonuda Yalniz ozgyo da düşünürüm. ...benim portföy de vardı 180 maliyet 115k 176 dan zararına verdim ...ozgyo inat ugruna gitti o rakamlara açıkçi yakaladilar simdide vermeye adam arıyorlar sende burda hala ozgyo pesindesin. ...horoz olur Gözü coplukte kalır misal ....o film bitmiş boşver onu....bak ecbyo vardı 1 lira suan Gömdu mali geçti .....biraz akıllı ol aklını başına al derim sadece temenni ...şimdi msgyo 5 den 12 leri görmüş iyi gördün yok İşte bizim haberimiZ yoktu.spekulatkrun biri girmiste vs vs tarhana bulgur yorumlar ...ulan sana demezlermi tahta sahibinin haberi olmadan tahtada kuş ucumaz diye .....bizde safiz yani. ...Bu kan emicilere zerre olsa 1 kurusumu bırakmam .....demem o ki ben kan emici şeref yoksunu bir kişi değilim hani kizdigim insanları salak saf yerine koymalari ....ben yemem ....hani bende yemiyor. ....ytd

8. Hani adamada sorarlar madem kaliteli bir sirkettiniz ilk kârının yüzde 70 ini 2 .yildada yüzde 50 sini dagitcaktiniz. ..ne oldu arimi soktu diye sorar lar adama imbkd örneği çok makbul şirketler nisan Mayıs gibi verir temedduyu ...demekki makbul insanlar değilsiniz .......para her zamn kazanılır önemli olan insanlık krakter. ....senin karaktersiz olman sıkıntı değil. ......ytd

Sayfa 428/538 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478528 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •