Sayfa 428/573 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478528 ... SonSon
Arama sonucu : 4578 madde; 3,417 - 3,424 arası.

Konu: ISDMR - İskenderun Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Niye satmazsınız?
    bu durum gerçekten çok sıkıcı. kısa vade için bu zamanda beklenilmez kağıtta. uzun vadede ereğli gibi bir şirketin, yatırımcısının kayıplarını karşılayacak bir fiyata geleceğini sanıyorum. Bekliyoruz.İyi mi yapıyoruz kötümü bilmiyorum ama bekliyoruz.

2.  Alıntı Originally Posted by rollercoaster33 Yazıyı Oku
    bu durum gerçekten çok sıkıcı. kısa vade için bu zamanda beklenilmez kağıtta. uzun vadede ereğli gibi bir şirketin, yatırımcısının kayıplarını karşılayacak bir fiyata geleceğini sanıyorum. Bekliyoruz.İyi mi yapıyoruz kötümü bilmiyorum ama bekliyoruz.
    Ben de öyle düşünüyorum... Şu an kara bulutlar dolandığı kesin ama tepemizde, bu kadar satışa rağmen bu fiyatları hak etmiyor hisse. Bu resesyon etkisi mi, ne kadar süreceği belirsiz bir döngü mü bilmiyorum ama yaşayıp göreceğiz.
    SAtışlar iyi artmış bu arada.. >>>https://i.hizliresim.com/nxvyfcp.png

3.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Ben de öyle düşünüyorum... Şu an kara bulutlar dolandığı kesin ama tepemizde, bu kadar satışa rağmen bu fiyatları hak etmiyor hisse. Bu resesyon etkisi mi, ne kadar süreceği belirsiz bir döngü mü bilmiyorum ama yaşayıp göreceğiz.
    SAtışlar iyi artmış bu arada.. >>>https://i.hizliresim.com/nxvyfcp.png
    geçen sene ilk 9 ay dolar ortalaması 8.1 tl, bu sene 15.89. aslında gram artış yok. aslında bunun pek bir anlamıda yok. burada tonajlar ve ton bası edilen karlar kritik. zira temettüye dönecek olan net kardan gelecek rakamlar. net karıda belirli giderler yemiş bitirmiş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzuluk-AKYAZI
    Gönderi
    240
    EKGYO yapacağı konutların demirini nereden alacak dersiniz?

En iyi cevabı hisse verecektir. Ben kenara pısıyorum.

SM-G780G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

6.  Alıntı Originally Posted by Muallim Yazıyı Oku
    EKGYO yapacağı konutların demirini nereden alacak dersiniz?
    Tosyalıdan

7. Tosyalı Torunlar Torku

Başka kim var bu gruptan?

4. Kim olacak acaba

Torbacı?

Ytd

8. Kredi derecelendirme kuruluşu JCR Avrasya Derecelendirme A.Ş., İskenderun Demir ve Çelik A.Ş.'nin Uzun Vadeli Ulusal Notunu "AA+ ( tr)" den en yüksek yatırım yapılabilir düzey olan "AAA (tr)"ye yükseltmiş, Kısa Vadeli Ulusal Notunu "J1+ (tr)" olarak belirlemiş ve notlara ilişkin görünümleri ise "Stabil" olarak teyit etmiştir. KAP

Sayfa 428/573 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478528 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •