Sayfa 429/975 İlkİlk ... 329379419427428429430431439479529929 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 3,425 - 3,432 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. 1140 a gelse de biraz alsak

Şu atışmaya bir son verin.. Uyardım hala devam ediyorsunuz.. Buradakiler sizin bu atışmanız için başlığa gelmiyor.. Sorununuzu özelden çözün , buradan atışmaya devam etmeyin.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Şu atışmaya bir son verin.. Uyardım hala devam ediyorsunuz.. Buradakiler sizin bu atışmanız için başlığa gelmiyor.. Sorununuzu özelden çözün , buradan atışmaya devam etmeyin.
    Tamam haklısınız özür dilerim bu konu benim icin kapandı bu konuyla alakalı yazılarına özelden ona cevap vereceğim.

4. Günaydın hedefe gönül verenler... Bol kazançlar.

5.  Alıntı Originally Posted by Yamuk Prenses Yazıyı Oku
    Günaydın hedefe gönül verenler... Bol kazançlar.
    günaydın prenses ağa yıne yukarıları kapatmış uykuya devam

6.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    günaydın prenses ağa yıne yukarıları kapatmış uykuya devam
    ne zaman uyanır kış uykusun bu dayım yaa...zerre kımıldadığı yok...1,14 e kök saldı mübarek...

7.  Alıntı Originally Posted by gurcan74 Yazıyı Oku
    ne zaman uyanır kış uykusun bu dayım yaa...zerre kımıldadığı yok...1,14 e kök saldı mübarek...

https://i.hizliresim.com/BaVozM.png

anlık görüntü bu şekil gelde yorum yap

8. Yorum. Dünkünün aynı. Farkı sadece 1,14 e veren sayısı azaldı. Oraya veren kalmayınca alışı 1,15 e çekip orada bekleyecektir ama bugün mü olur Pazartesi mi bilmem. Ne zaman kadar derseniz 2 seçenek var. Bıktırana kadar yada 3 ayda toplanan 4 M lotun ağırlığı, mevduat faizleri karşısında taşınmaz duruma gelene kadar.

Sayfa 429/975 İlkİlk ... 329379419427428429430431439479529929 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •