Sayfa 43/998 İlkİlk ... 3341424344455393143543 ... SonSon
Arama sonucu : 7980 madde; 337 - 344 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Yeşeren ümitler..........
    Sararan otlardır köklere birşey olmasın

V3_5580_Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Bence iki seçenek var biri beklemek ikincisi mahkemeye gitmek fikrimi soruyorsun ben biraz daha bekliyeceğim neden diyeceksin haklı sebebim var sonucu merak ediyorsun onu da yazayım.Ali beyle 9 senede bir kez görüşebildim birde mesaj aldım biraz daha sabır dedi inandımmı tereddütlerim var ama inanıyorum geçmişte geleceğe ait bazı izler var onlar açıklandığı zaman çok şey değişecektir. Benim korkum toplantı nisabını kaybettiyse çok terletirler.belkide imtiyaz almaya uğraşıyordur çok soru kafamda ama bu işin çözüleceğine inanıyorum inşallah borova gibi olmaz

Kasıma beklemen gerekecek o zaman

3.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    ağada kasıma girdik.ya herro ya merro

4. Arkadaşlar arada bir bu sayfaya girip bakıyorumda sizleri bunca aradan sonra burada görmek kendimi iyi hissettirdi.Sonuçta hepimiz aynı gemideyiz, bu saatten sonra kendimizi üzmeye gerek yok olan oldu sonuçta.Şirkete gidip hisselerimi satmaya kalksam 5 sene aradan sonra hisselerimi kaçtan almaya kalkarlar acaba.Sonuçta Gebzede 55 dönümlük 180 milyonluk arsaları var.Borçlar çıktıktan sonra ne kadar kalır bilen var mı ? Lotlarımı 3 TL'den alırlar mı acaba

5. Borçlarının olduğunu nerden biliyorsun

6.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Kasımın otuzu da kasımda olduğundan biraz daha zaman verelim olmaz mı

7. Bir otuzda benden olsun belki değerleme raporlarına yangın şirketlerini eklerler

8. 2onur2 arkadaş;belliki konuya bayağı hakimsiniz ve belliki olabilecek bir takım gelismeler yada muhtemel olabilecekler hakkında bir bilgi yada tahminleriniz var.olabilecek gelismeleri sizden duymak isteriz..

Sayfa 43/998 İlkİlk ... 3341424344455393143543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •