Sayfa 43/81 İlkİlk ... 33414243444553 ... SonSon
Arama sonucu : 643 madde; 337 - 344 arası.

Konu: XU030_endeksi

ne oyun oluyor ama pala dayı eline kırbacı aldı alanıda dövüyor, satanıda dövüyor. sıra dayağı çekiyor
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

GARAN__ namussuz hem 9.25 desteğe değidirip döndü, hemde 9.38 dirence vurdurdu. hani en dipten alınıp en tepeden satılmazmış hep söylüyorum herkes kendini anlatıyor. zanediliyorki dünya onların etrafında dönüyor
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

xu030__ bugün hayli zor geçen bir seans sonrası, aceba haftaya devamı gelirmi diye mutlaka düşünenler olmuştur. ben zor diyorum. hatta artı açılışın inandırıcı olmayacağını ve gel, gel, olacağını düşünüyorum. diğer pozisyonlar ise çok karışık geçer. sonuç olarak ilk etapta artı bir açılışa inanmam. sizde bana inanmayın hadi bol şanslar

xu030__ akşam tam olarak detaylı bakamayıp sadece artı açılışın inandırıcı olmayacağını düşünmüştüm. içimiz dışımız borsa olduğu için aklımın erdiğince detaylı olarak bir inceleyim bakıyım dedim. ne göreyim.. ateş hattına dünkü sert satışlarda sokup, bugün fazla yakmayalım diye tekrar çıkarmışlar. göstererek fazla satmak istemediler sanırım. sonuç olarak: bugünden sonra long ile hayatta işim olmaz. trade edebilirde olsam yine bulaşmayacağım.

hep söylediğim gibi bu alemde kimse yatırım danışmanlığı yapmıyor, yapmazda! ancak herkes düşüncesini yazıyor. benim yaptığımda öyle bir şey. ancak benim gibi her aklına geleni yazanın bir hayli fazla olması, kendi tecrübelerinize güvenmeniz gerektiğini hatırlatıyor.

daha ne söyleyeyim. kafanı duvarlara vurmak istemiyorsan kullan! çünkü sana daha çok lazım olacak! bol şanslar...

5.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    xu030__ akşam tam olarak detaylı bakamayıp sadece artı açılışın inandırıcı olmayacağını düşünmüştüm. içimiz dışımız borsa olduğu için aklımın erdiğince detaylı olarak bir inceleyim bakıyım dedim. ne göreyim.. ateş hattına dünkü sert satışlarda sokup, bugün fazla yakmayalım diye tekrar çıkarmışlar. göstererek fazla satmak istemediler sanırım. sonuç olarak: bugünden sonra long ile hayatta işim olmaz. trade edebilirde olsam yine bulaşmayacağım.

hep söylediğim gibi bu alemde kimse yatırım danışmanlığı yapmıyor, yapmazda! ancak herkes düşüncesini yazıyor. benim yaptığımda öyle bir şey. ancak benim gibi her aklına geleni yazanın bir hayli fazla olması, kendi tecrübelerinize güvenmeniz gerektiğini hatırlatıyor.

daha ne söyleyeyim. kafanı duvarlara vurmak istemiyorsan kullan! çünkü sana daha çok lazım olacak! bol şanslar...
    Oyun içinde oyun sürekli kuruyorlar. Yine bir haber hazırlığı olabilir mi ?

Alıntı Originally Posted by baba_baskan Yazıyı Oku
    Oyun içinde oyun sürekli kuruyorlar. Yine bir haber hazırlığı olabilir mi ?
    sen beni eskiden tanırsın haber, dedikodu, onu bunu izlemem. günlük rakamlara göre al sat yaparak oynayan biriyim. ama bu defa vade sonuna kadar satış kollayacağım.

hep söylüyorum bu benim fikrim. yanılıyorda olabilirim, yanılmıyorda.. sanıyorum 30 endeksine göre işlem yapan tecrübeli biri oyunucu başkasının aklı ile pozisyon almıyordur.

vade sonuna kadar yazacak bir şeyim kalmadığı için, mecburen bir hafta susup oyun izleyeceğim. tabii viop topiğinide takip edeceğim herkese bol şanslar

7.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    sen beni eskiden tanırsın haber, dedikodu, onu bunu izlemem. günlük rakamlara göre al sat yaparak oynayan biriyim. ama bu defa vade sonuna kadar satış kollayacağım.

hep söylüyorum bu benim fikrim. yanılıyorda olabilirim, yanılmıyorda.. sanıyorum 30 endeksine göre işlem yapan tecrübeli biri oyunucu başkasının aklı ile pozisyon almıyordur.

vade sonuna kadar yazacak bir şeyim kalmadığı için, mecburen bir hafta susup oyun izleyeceğim. tabii viop topiğinide takip edeceğim herkese bol şanslar
    Tanırım tanımam mı saçlarımız burda beyazladı hepimizin

Alıntı Originally Posted by baba_baskan Yazıyı Oku
    Tanırım tanımam mı saçlarımız burda beyazladı hepimizin
    evet hepimiz beyaz lahana gibi olduk

Sayfa 43/81 İlkİlk ... 33414243444553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •