Anket Sonuçlarını Gör: 31 Mart Yerel Seçimlerin de hangi partiye oy vermeyi düşünüyorsunuz?

Oylayan
755. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • CHP

351 46.49%
  • İyi Parti

119 15.76%
  • AKP

175 23.18%
  • MHP

39 5.17%
  • HDP

14 1.85%
  • Saadet Partisi

34 4.50%
  • Büyük Birlik Partisi

8 1.06%
  • Demokratik Sol Parti

15 1.99%
Sayfa 43/434 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon
Arama sonucu : 3466 madde; 337 - 344 arası.

Konu: 31 Mart Yerel Seçimlerinde hangi partiye oy vermeyi düşünüyorsunuz?

1.  Alıntı Originally Posted by nugurlu Yazıyı Oku
    Yahu siz ne içtiyseniz banada verin ...chp ölmüş ağlayanı yok ,bu ne umut her yerden dökülen bir parti ...Fazla konsantre olmayın ,yoksa 1 Nisan da çok pis sarsılacaksınız...Dimyata pirince giderken eldeki bulgurdan da olacaksınız...Biraz halkın arasına karışın ,bu dost tavsiyesidir...Olaya Kadıköy ,Şişli ve Beşiktaş'tan bakarak kendinizi teselli etmeyin...Dsp yi yabana atmayan sizi en çok Akp değil Dsp bitirecek.Bunu da yazın bir yere, ben sadece 31 Mart'tan sonrası için tarihe not düştüm...Kalın sağlıcakla...
    Bugün Fox Haberde vardı
    Temizlik kadrosuna alınacak 1 kişi (yazıyla bir) için 6390 kişi (evet yanlış okumadınız 6390 kişi) başvurmuş...
    İçlerinde ünüversite mezunları bile var (valla ben utandım)
    Halk işsizlikten kırılıyor... (özellikle sizin oy aldığınız kesimler)
    Şu an piyasa da yaprak kımıldamıyor....
    İnsanlar zorunlu harcamalar dışında,her türlü harcamadan kaçınıyor buda ekonomiyi yavaşlatıyor,işsizliği şahlandırıyor...
    Aklında olsun...
    31 Mart gecesi bir yere kaybolma çünkü ben burda olacağım....

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

2. Bu seçimlerde muhalefet tarafında kalmayı düşünüyordum ama burada yazılanları okuyunca tekrar iktidar partisine oy vermeyi ciddi olarak düşünmeye başladım.

Burada muhalif tarafta olanlar ile aynı yerde olmamalıyım diye düşünmeye başladım.

3.  Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Bu seçimlerde muhalefet tarafında kalmayı düşünüyordum ama burada yazılanları okuyunca tekrar iktidar partisine oy vermeyi ciddi olarak düşünmeye başladım.

Burada muhalif tarafta olanlar ile aynı yerde olmamalıyım diye düşünmeye başladım.
    Sayın Yarımada
    Arkadaşları resmen ters köşeye yatırdınız

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by nugurlu Yazıyı Oku
    Yahu siz ne içtiyseniz banada verin ...chp ölmüş ağlayanı yok ,bu ne umut her yerden dökülen bir parti ...Fazla konsantre olmayın ,yoksa 1 Nisan da çok pis sarsılacaksınız...Dimyata pirince giderken eldeki bulgurdan da olacaksınız...Biraz halkın arasına karışın ,bu dost tavsiyesidir...Olaya Kadıköy ,Şişli ve Beşiktaş'tan bakarak kendinizi teselli etmeyin...Dsp yi yabana atmayan sizi en çok Akp değil Dsp bitirecek.Bunu da yazın bir yere, ben sadece 31 Mart'tan sonrası için tarihe not düştüm...Kalın sağlıcakla...
    Sizin bizim ictiğimize ihtiyac duyacağınızı sanmıyorum.

Ahaberi izlemeniz sizi zaten ucuruyordur.direk etki ediyor.

5.  Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Bu seçimlerde muhalefet tarafında kalmayı düşünüyordum ama burada yazılanları okuyunca tekrar iktidar partisine oy vermeyi ciddi olarak düşünmeye başladım.

Bir troll nasıl belli olur. Böyle bir yazı yazana denk gelirseniz anlayınki o troll.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    SİVAS
    Gönderi
    4,327
     Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Bugün Fox Haberde vardı
    Temizlik kadrosuna alınacak 1 kişi (yazıyla bir) için 6390 kişi (evet yanlış okumadınız 6390 kişi) başvurmuş...
    İçlerinde ünüversite mezunları bile var (valla ben utandım)
    Halk işsizlikten kırılıyor... (özellikle sizin oy aldığınız kesimler)
    Şu an piyasa da yaprak kımıldamıyor....
    İnsanlar zorunlu harcamalar dışında,her türlü harcamadan kaçınıyor buda ekonomiyi yavaşlatıyor,işsizliği şahlandırıyor...
    Aklında olsun...
    31 Mart gecesi bir yere kaybolma çünkü ben burda olacağım....

saygılar/başarılar
    İşsizlik Türkiye Cumhuriyeti'nin 96 yıllık problemi piyasa da para çok insanlar harcamayı kıstı ,bir çoğuda ev araba aldı borçlandı ,ülkede araba parkedecek yer kalmadı...31 mart gecesi görüşmek dileğiyle tengri ,kal sağlıcakla.

7.  Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Bir troll nasıl belli olur. Böyle bir yazı yazana denk gelirseniz anlayınki o troll.
    Böyle bir yorum geleceğini tahmin etmek benim açımdan zor değildi. Zaten tam da bu ve benzeri yorumlar yüzünden yukarıdaki yazıyı yazdım. Siz ve sizin gibi düşünen kişilerin yazdığı yazılar insanları Akp'den uzaklaştırmaz daha da yakınlaştırır. Bu yüzden kendinizi boşa yormayın.

Benim herşeyim açık ve net. Yönetim ankette kime oy verdiğimi de açıklayabilir. Ben Millet ittifakına zaten oy vermem ancak Akp'ye de vermeyeceğim bu seçimde.

8.  Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Dikkatimi çekiyor, geçen seçimlerde buralarda gerçek yandaşlar olurdu. Yazarlardı, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ya da kanal İstanbul, bilmem kaçıncı köprü reklamlarından bahsedilirdi.

Şimdi sistem, proje falan kalmadı, sırf troll kesildiler. Muhalif geçimip, başka bir muhalife inat tekrar iktidara yamananlar, chp yerine dsp reklamları. Gırla gidiyor. Bunlar da hükümetin tutar tarafının kalmadığının farkında, kurt puslu havayı sever misali ortalığı bulandırmaya çalışıyorlar. Durumları umutsuz yani.

Seçimi kazansalar ne olacak, umurumda bile değil, enkaz devralacak, altında rezil olacaklar.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

Sayfa 43/434 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •