Sayfa 43/672 İlkİlk ... 3341424344455393143543 ... SonSon
Arama sonucu : 5372 madde; 337 - 344 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

Alıntı Originally Posted by halefselef Yazıyı Oku
    Almak isteyene vermiyor maliniza sahip çıkın sabredin ytd

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sen almasını bilimiyorsun da ondan.Bak batık ağbin zamanında para buldukça,pasife yazmadan AKTİF ten aldı.Alırken hiç zorlanmadım yani.... Ama şimdi içime aldığım için zorlanıyorum o başka mesele

Gönderim Tarihi:30.12.2016 18:37:39
    Bildirim Tipi:DUY
    Yıl:
    Periyot:
    Özet Bilgi

Likidite Sağlayıcı Atanması

İlgili Şirketler [SRVGY]
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    BISTECH Pay Piyasası Alım Satım Sistemi Duyurusu
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Bizim Menkul Değerler A.Ş.'nin, Borsamız Kolektif Yatırım Ürünleri ve Yapılandırılmış Ürünler Pazarı'nda işlem gören Servet Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (SRVGY.E) paylarında 6 ay süre ile likidite sağlayıcılık faaliyetinde bulunmak için yaptığı başvurusu Borsamız Genel Müdürlüğünün 30/12/2016 tarihli onayı ile uygun görülmüştür.
    Bu çerçevede, Bizim Menkul Değerler A.Ş. SRVGY.E paylarında 02/01/2017 – 02/07/2017 tarihleri arasında likidite sağlayıcı olarak faaliyet gösterecektir.

Bu haberin üzerinden 5 ay geçti.Bizim menkul piyasa yapıcılığı anlamında tek adet alış,satış yaptım diye şu ana kadar bildirim yapmadı...Hep yapmadım diye haber bildirdi.....Burda anlaşmanın sona ermesine 1 ay kaldı....Yine hiçbirşey yapmadan süklüm,büklüm bekleyecek mi.....Ya da kan gövdeyi götürecek mi?Kanlı bir meyden muhaberesi görsek de adrenalimiz yükselse.....

3. Bu iyi bişey ellam .Pp sıkma canını herşey güzel olacak

Alıntı Originally Posted by halefselef Yazıyı Oku
    Bu iyi bişey ellam .Pp sıkma canını herşey güzel olacak

Bir de tam anlaşılır yazsaydın....

Üç beş aydır takip ettiğim diğer hisseler zirve yaptı,düzeltmesini yapti,tekrar zirvesine geldi,bu servetimiz surunmeye devam....Neyse beklemesini de biliriz....

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Çalı arkasındaki arkadaşlar, likidite sağlayıcı ile anlaşıp ,anlaşma süresi içinde bir işlem yapmamak ,anlaşma kurallarına uygun mudur?

Bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.Hayırlı ramazanlar...

Şşşttt ,çalı arkasındakiler uyudunuz mu yoksa....Ses verin....Beni bu vahşi orkide çiçeği ile yalnız bırakmayın...

Sayın Hayek,buradamısın...Gün boyu 3.20 de 25000 bin adet alista bekleyen sen miydin????

Sayfa 43/672 İlkİlk ... 3341424344455393143543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •