Sayfa 43/326 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 337 - 344 arası.

Konu: EUKYO - Euro Kapital Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by pirpirim Yazıyı Oku
    4 milyon lot oldu METRO+ŞEKER. Piyasada hisse kalmadı..
    piyasada ne kadar var toplamda?

2. 1.29 dan satış vermiştim..benimkiler gidince durdurma yedi ..geri biraz çekilir diye bekledim..psikolojik sınır ben olduğum için hepten daha gelmedi..neyse euyo bari bişeyler yapsa da ordan çıkarsak yapamadığımız karı..!! herkese iyi kazançlar arkadaşlar

3. 12 milyon lot var ama bunların çoğu zaten toplu idi..Markette dönen 3-5 milyon idi zaten..Bu hissede masa başında ve arkasında büyük bir haber akışı gelmelidir. Yaşlı burnum bu kokuyo alıyor ama "dur akıllı ol" 1 TL like bir değere 10TL lik bir gönül besleme de diyor. Takdir piyasanın..

4.  Alıntı Originally Posted by pirpirim Yazıyı Oku
    12 milyon lot var ama bunların çoğu zaten toplu idi..Markette dönen 3-5 milyon idi zaten..Bu hissede masa başında ve arkasında büyük bir haber akışı gelmelidir. Yaşlı burnum bu kokuyo alıyor ama "dur akıllı ol" 1 TL like bir değere 10TL lik bir gönül besleme de diyor. Takdir piyasanın..
    ben çok incelemedim grafiği güzel die daldım..euhol de aynı grafik birbirine yakın..aynı grubun şşirketi mi bunlar?

5.  Alıntı Originally Posted by emek Yazıyı Oku
    Ne yalan söyleyim Cuma günü çıkmayı düşündüm ama sizin birkaç cümleniz burada kalmama doping oldu.İnşallah bundan sonrası hepimizin gönlüne göre olur teşekkür ederim.
    Rica ederim. Kalmaniza sebep ben isem ne mutlu bana. Bundan sonra Allah hepimize bizi memnun edecek yerlerden satmayı nasip etsin inşallah.

6.  Alıntı Originally Posted by speksavar06 Yazıyı Oku
    Rica ederim. Kalmaniza sebep ben isem ne mutlu bana. Bundan sonra Allah hepimize bizi memnun edecek yerlerden satmayı nasip etsin inşallah.
    İnşallah Sayın speksavar06

7.  Alıntı Originally Posted by speksavar06 Yazıyı Oku
    tavana yazdığım halde neden gitmiyor
    birde bu gün satmalımıyım acaba

8. Hisse tavandan işlem gördükçe buradaki nüfus azalıyor. Çelişki gibi..Sanki Derin bir huzur gelecek gibi bu hisseye..Günlükçüler hisse bile alamayacak, korkudan kimse bakamaycak. Nasıl bir psikoloji yapıyorlar, hayretengiz durum. Bu adamlar Harvard-Psikoloji'den master'li ..Vak'a çalışır gibi grafiği çizeceklerdir. Tabi bunlar uptrend için geçerli...İstop aşağı da planlar arasında olabilir. Ya da 3 çık 1 istop diyerek de gidebilirler.

Sayfa 43/326 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •