Sayfa 43/520 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon
Arama sonucu : 4159 madde; 337 - 344 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1. işleme kapalı yani inceleme olsa gerek geçmiş olsun.

2. 3 gun sonra ne olur acaba

SM-J701F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. kapatılma sebebi...25 maddenin b fıkrası "Bir yatırım aracı için sağlıklı bir piyasa teşekkül etmesini önleyecek şekilde anormal piyasa hareketlerinin oluşması veya işlemlerin sağlıklı bir şekilde yürütülmesini engelleyici maddi unsurların ortaya çıkması."
    yani açıkçının çok açığı var demekki malda bulamıyor yazıkkk.

4. Kapatma süresi uzun olmuş. Ama temerrüte düşenler için olumlu. Bari temerrüt tahtasını açık tutsalar, belki ordan uyguna mal edinme şansları olur.
    Sanırım bu kapatma İle temerrüte düşenlerin bir kaynaktan malı yerine koymalarına zaman tanımak içindi.
    Temerrüt işlemi hala yapılıyorsa böylece daha kolay mal bulabilirler.

5. valla ben bu açıkcılara hiç acımıyorum. beter olsunlar .Onlara bunu Yapandan da Allah razı olsun.. Ky ya korku pisikolojisi uygulayıp para kazanan kan emiciler.

6. Galip ne derse o olur. 30 gun sonra acilsa bile...

7. 1.800.000 milyon lot A1 AÇIĞA SATIŞ ORTALAMASI 2.14 Galip in son kazanç yolu yüksek faizle tefecilik yaparak mal kitlemek milli işadamı ! Her tahtada açık yapılmaz hırsızlığında sonu var...

ozgyo.jpg
    “Benim kudretimin ulaştığı yere onların hayalleri bile ulaşamaz!”
    Fatih Sultan Mehmet

8. spbaşkalarına yüklü ceza keserken bunlarza kesmiyor...resmeniyasa b yapılıyor.yüklü bir ceza yesınde belki aklı başına gelir...ytd

Sayfa 43/520 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •