Sayfa 43/1000 İlkİlk ... 3341424344455393143543 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 337 - 344 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

Dolar/TL Yakın Vade

Mart vadeli Dolar/TL kontratı dün 5,4257 ve 5,4505 seviyeleri arasında dalgalanarak günü %0,10’luk yükselişle 5,4458 seviyesinden tamamladı. Pazartesi günü açıklanan şubat ayı enflasyon rakamlarının beklentilerin altında kalmasıyla dün sakin bir seyir izlediğimiz yakın vadeli Dolar/TL kontratında bugün saat 14:00’de açıklanacak PPK kararları takip edilecek. Merkez Bankası’nın politika faizlerinde herhangi bir değişikliğe gitmesi beklenmiyor. Öte yandan bugün saat
    16:15’te açıklanacak ADP özel sektör istihdam verisi de yakın vadeli
    Dolar/TL kontratı hareketlerinde etkili olabilir. Sabah saatlerinde spot dolar kurunun dünkü kapanışa yakın seviyelerden işlem görmesi
    (5,39) nedeniyle mart vadeli Dolar/TL kontratının güne yatay 5,44’lü seviyelerinden başlamasını bekliyoruz. 120 dakikalık grafiklerde RSI indikatörü kendi ortalamalarının altında, MACD ve triggeri ise 0’ın üzerinde bir görünüm sergiliyor. Kontratta bugün yukarıda 5,4350 seviyesinin üzerinde kalmayı sürdürürse 5,4650 ve 5,4900 seviyeleri direnç bölgeleri olarak karşımıza çıkıyor. Aşağı yönlü hareketlerde ise 5,4350 seviyesinin altında 5,4010-5,3850 destek seviyeleri takip edilecektir."
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

VAHŞİ YAŞAMIN KURTARICISI “YEŞİL KÖPRÜLER”

https://www.ajanimo.com/vahsi-yasami...esil-kopruler/

ÖDTÜ'yü Ormanını bölenlere gelsin
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Nomura International Plc gelişen piyasalar strateji birimi idari direktörü Henrik Gullberg, Merkez Bankası'nın Çarşamba günkü Para
    Politikası Kurulu (PPK) toplantısına ilişkin değerlendirmede bulundu.
    bloomberght.com'un haberine göre, salı günkü e-posta notunda “Eğer
    Merkez Bankası faiz değişikliğine gitmez ve açıklama değişmezse TL'nin bir miktar yükselebileceğini öngörüyoruz.” diyen Nomura stratejisti, faizlerde ya da söylemde gidilecek herhangi bir değişikliğin piyasaları tedirgin edebileceğini ve TL üzerinde hemen etki edebileceğini söyledi.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Analistlerin BIST100 Endeksi açılış fark değerine ilişkin medyan tahmin -61, ortalama tahmin ise -16 puan oldu.
    Foreks'in 46 aracı kurum analisti ile yaptığı ankette, en yüksek beklenti +299 puan olurken, en düşük beklenti -297 puan olarak gerçekleşti.
    Ankete katılan 46 analistin 19'u pozitif, 27'si negatif açılış tahmininde bulundu.
    NOT: Foreks Haber Merkezi tarafından günlük düzenlenen BIST100
    Endeksi açılış anketine katılmak isteyen yatırım uzmanları [email protected] adresine başvuru maili gönderebilir.

- BIST100 Açılış Anketi Sonucu

Medyan : -61
    Ortalama : -16
    Maksimum : +299
    Minimum : -297
    Katılımcı: 46[(+)19(-)27]

5. Dün bir iş için Taksim'e gitmiştim...dolaşırken tanzim satış çadırını gördüm. Kocaman çadır kurmuşlar. Üzerinde "Enflasyonla topyekün savaş" yazmışlar (mücadele de olabilir )
    Hazır tanzim satışı yakalamışım, bir şeyler alayım bari dedim...
    Çadır koçaman.... basketbol sahasından bile büyük neredeyse..
    İçeri girdim... şok şok şok...!!!
    1.5 kasa domates vardı başka bir şey yok...başında da iki adam duruyor.......5-10 kilo ya gelir ya gelmez domatesler....
    Bir çadıra baktım, bir de domateslere...
    Savaş bitmiş sulh imzalamışlar herhalde dedim
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

MİGROS'UN 2018 SATIŞLARI 18.7 MİLYAR TL OLDU, BEKLENTİ 18.6 MİLYAR TL - KAP
    MİGROS'UN 2018 NET ZARARI 835.5 MİLYON TL OLDU, BEKLENTİ 509.4 MİLYON TL ZARAR - KAP

beter olun memura 3 kuruş az zam versinler diye 3 ay maliyete yakın satış yaptınız

7. Günaydınlar

8.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    ABD/NATO, Güneydoğu Kürdistan olsun Kıbrıs Rumların devleti olsun dediği için mi bizi sahiplenen dost oluyor?
    Dostun buysa düşmanın kim oluyor?
    Çin ve Rusya ile başetmemiz gereken konular nedir?
    Onlar da ABD gibi ahlaksız teklifler mi yapmış Türkiye'ye?

Sayfa 43/1000 İlkİlk ... 3341424344455393143543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •