Sayfa 43/91 İlkİlk ... 33414243444553 ... SonSon
Arama sonucu : 724 madde; 337 - 344 arası.

Konu: CEOEM - Ceo Event Medya A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Nabız Yazıyı Oku
    Üstadım ismail bey takaslarda karşılıklı işlem yapıyor tek kurumdan satıp bir kaç kurumdan alış giriyorlar 2,97 mal yığdı buraya kadar gelebilirim diyor bana göre ben 3,5 bile zor görür diyorum beklenti bitti malum piyasa doyuma ulaştı bir yerde satış gelecek şimdi adam kullanacak gibi geliyor

Ytd
    dogru soyluyorsunuz karşılıklı işlemler ile bıktırmaya çalışıyorlar,

halk arz fıyatına yakın olması,

bedelsiz verme potansıyelıne sahıpse bılançoda ıyıdır,detaylı bakamadım henuz

bedelsiz verıyor öncesinde hısse baskı ıle yukselmesı engellenıyor, baa kalsa 10 tl den bolunmelıydı, başka hısslerde boyle olmuyor oncesınde guzel bır prım yaparlar burda olmadı,

bu sebeplerden dolayı ilgimi çekıyor hisse.

2. Artık bedelli yapanlar revaçta bedelsiz olayı 2011 netas olayı ile bitti burda operasyonu erken baslayıp erken bitirdiler diye dusunuyorum diger tataftan neden sermaye attırmayı bu kadar hızlı yaptı orasıda kafamda ?

3.  Alıntı Originally Posted by nabız Yazıyı Oku
    artık bedelli yapanlar revaçta bedelsiz olayı 2011 netas olayı ile bitti burda operasyonu erken baslayıp erken bitirdiler diye dusunuyorum diger tataftan neden sermaye attırmayı bu kadar hızlı yaptı orasıda kafamda ?
    son zamanlarda algyo bedelsız verdı bölünme oncesınde çok guzel kazandırdı çok ornekler var hala

4. Tavan gelıyor sanırım

5. Tavan hayırlı olsun...yarında güzel olacak inşallah
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

6. Eskı arkadaşlar hayırlı olsun hepınız adına sevındım

7. Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. 3.28 dekı 400 bın lotuda kaldırdımı tavan kıtler

Sayfa 43/91 İlkİlk ... 33414243444553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •