Sayfa 43/459 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon
Arama sonucu : 3665 madde; 337 - 344 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

1. Bedelli sermaye artışı yapıp yok öyle beleşe köfte deyip halka açıklık oranını yükseltirler. Daha sonra ne olacaksa olur

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

2. Bugün sessiz..

ytd.

sevgili kardeşlerim.90 lı yıllardan beri bu eski adı ile TKBNK yeni adı ile KLNMA hisse senedini takip ederim.o yıllarda çok kısa bir sürede hisseyi 5 Tl. den 60 küsur Tl ye yükselttiler.o gün de bu günkü durumun aynısı vardı.yani devlet yatırımlarını bu banka üzerinden artırmak için gerekli tedbirleri alacağız.demişti ve kağıt her gün açılışta tavan olup 11 kat gidene kadar da alım fırsatı vermedi.benim yaşımda olan borsa mesaisi yapanlar hatırlar.şimdi ise aynı dalga geliyor gibi.ben emekliyim zaman geçirmek ve bir uğraşım olsun diye çok küçük bir miktarla kağıda girdim.söylemesi ayıp olmasın 1000 lot. tarih tekerrür ederse sıfıra yakın bir araba parası çıkarmak gönlümden geçen.bu sayfayı okuyanlar bilsin istedim.amacım kimseyi etkilemek değil.benim ki Nasrettin hocanın YA TUTARSA fıkrası gibi.tebessüm ettiniz ise ne mutlu....iyi hafta sonları olsun hepimize....
    yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.şahsi değerlendirmelerimdir.

4. Kimse kalmamış.Fırtına yakın mı ne...

ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by piton123 Yazıyı Oku
    sevgili kardeşlerim.90 lı yıllardan beri bu eski adı ile TKBNK yeni adı ile KLNMA hisse senedini takip ederim.o yıllarda çok kısa bir sürede hisseyi 5 Tl. den 60 küsur Tl ye yükselttiler.o gün de bu günkü durumun aynısı vardı.yani devlet yatırımlarını bu banka üzerinden artırmak için gerekli tedbirleri alacağız.demişti ve kağıt her gün açılışta tavan olup 11 kat gidene kadar da alım fırsatı vermedi.benim yaşımda olan borsa mesaisi yapanlar hatırlar.şimdi ise aynı dalga geliyor gibi.ben emekliyim zaman geçirmek ve bir uğraşım olsun diye çok küçük bir miktarla kağıda girdim.söylemesi ayıp olmasın 1000 lot. tarih tekerrür ederse sıfıra yakın bir araba parası çıkarmak gönlümden geçen.bu sayfayı okuyanlar bilsin istedim.amacım kimseyi etkilemek değil.benim ki Nasrettin hocanın YA TUTARSA fıkrası gibi.tebessüm ettiniz ise ne mutlu....iyi hafta sonları olsun hepimize....
    o eskiden di bey amca o günler bitti o zaman hisse cok küçüktü sermayesi bir daha olmaz.
    fazla umut bağlama.... bugün biraz hareket var fakat bakalım
    zaten takip edende kalmadı hisse nette .... kısaca
    hayal iyi değildir

6. Zaten hali hazır da hala içi boş bir şirket
    kısaca batık bir şirket
    500 MİLYON SERMAYELİ YANİ 100 MİLYON USD ETMEYEN ÇÖP ÜLKENİN KALKINMA BANKASI BU KADAR OLUR
    AMERİKADA ORTA ÖLÇEK BİR SİNEMA ŞİRKETİ ETMEZ

7.  Alıntı Originally Posted by piton123 Yazıyı Oku
    bey amca sen ben 1000 adet aldım diyorsun

TÜRKİYE KALKINMA BANKASI A.Ş. ORTAKLIK YAPISI

MEVCUT SERMAYE PAYI

SIRA NO.
    ORTAK ADI
    (TL)
    %
    1
    T.C. HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI

495.407.663,49
    99,08
    2
    DİĞER (*)
    4.592.336,51
    0,92

T O P L A M

500.000.000,000
    100.00
    4.592bin halka açık hisse var 4592 nin 1 sende bu ülke 80 milyon senin gibi 4592 kişi alsa hisse kalmaz
    yani ya fiyat bu kadar ediyor
    yada donsuz memleketin hali bu kadar ediyor

8. tittir git....

Alıntı Originally Posted by sard68 Yazıyı Oku
    bey amca sen ben 1000 adet aldım diyorsun

TÜRKİYE KALKINMA BANKASI A.Ş. ORTAKLIK YAPISI

MEVCUT SERMAYE PAYI

SIRA NO.
    ORTAK ADI
    (TL)
    %
    1
    T.C. HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI

495.407.663,49
    99,08
    2
    DİĞER (*)
    4.592.336,51
    0,92

T O P L A M

500.000.000,000
    100.00
    4.592bin halka açık hisse var 4592 nin 1 sende bu ülke 80 milyon senin gibi 4592 kişi alsa hisse kalmaz
    yani ya fiyat bu kadar ediyor
    yada donsuz memleketin hali bu kadar ediyor
    -----------------------------------------------

Gardaş sana daha önce buradan efendice yazdım ama bu dili bilmiyorsun galiba sana anladığın dilden yazacağım :

Beyamca diye sn.Piton a hitap eder gibi yazıp Koskoca Türkiye Cumhuriyetini buradan KALKINMA BANKASI üzerinden aşağılamanı daha fazla seyredemem. Güya hesap biliyorsun yukarıda bankanın hisse başına değerini döküyorsun ve beş para etmez diyorsun, PEKİ SEN NİYE ALIYORSUN? Şayet sen de varsa....

Bu banka Çiller hükümetleri daha dün gibi Japonya ya gidip 150 Milyon dolarcık için dokuz takla atarken bugün tek başına 400 Milyon Euro sendikasyon kredisini alabilecek güçtedir, beğenmediğin sermayesine rağmen. Bakan ALbayrak'ın daha 15 gün önce, sermayesini müthiş güçlendireceğiz, çok iyi bir yapılandırma geçirecek, konu çalışıldı Ekim ayında meclise gelecek ve HIZLA karara bağlanacak dediği bir konuda sen ya cahilce yada PKK lıca burada kasti açıklamalarla içindeki nefreti Türkiye Cumhuriyeti ne kusuyorsun. Ağzından lağım akıyor.

Kulislerde konuşulanlara gelince : Katarlıların KLNMA Bankasının belli bir yüzdesini alabileceği, HALKBANK ın yaşağıdı olaylardan sonra KALKINMA BANKASI içine aynı görevle oturtulacağı, mevduatta toplayan bir banka haline geleceği, TSKB kankası ile birleştirilerek tek kalkınma bankası olacağı gibi (YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ, PİYASA SÖYLENTİLERİDİR) varsayımlar fısıldanıyorken senin bu takıntın Türk olmamandan kaynaklanmakta ve içindeki nefreti bu tür toplu yerlerde kusabilmek için KALKINMA BANKASINI alet etmektesin. Tekrar iddia ediyorum bir hisseyi bu kadar nefretle kötüleyen birinde bu hisse VAR olamaz, sen Türk düşmanısın. Bu memleket öyle asil ve güçlüdür ki DONSUZ dediğin memleket kendi teröristini bile donsuz gezdirmez aşağılamaz, yakalayınca onu soyup çıplak teşhir etmez, ama sen ekmeğini yediğin bu devleti aşağılayabiliyorsun donsuz diye. Terörle saldırıyorlar, dövizle saldırıyorlar, tarım üzerinden saldırıyorlar, suriye üzerinden göç dalgası ile içerde senin gibi zehirli olanları meydanlara döküp yeni bir gezi dalgası yaratmak istiyorlar, Başkanlık dediniz başkanınızı seçtiniz alın gününüz görün saldırıları başladı ama Türkiye yine çözülmedi, donsuz haliyle....

Sayfa 43/459 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •