Sayfa 43/47 İlkİlk ... 334142434445 ... SonSon
Arama sonucu : 371 madde; 337 - 344 arası.

Konu: EkoDream ile Bist ve Finansal Okuryazarlık

1.  Alıntı Originally Posted by EkoDream Yazıyı Oku
    Ne dediysek o masal sallayanlara inanmaya devam edin... Gelipte burada olmayan bilginizlede bana akıl vermeyin çok mütevazi olucam 10/1 bilgime sahip olanların üstad diye totosundan ayrılmayanlar gelip bana lak lak yapmasın burası kişisel görüşlerimin mecrası işine geliyorsa kimsenin kişisel yat danışmanı deilim önceden hisseyi slıp çakma çizimlerle hissede tavsiye etmiyorum tek amacım sizlere finansal okuryazarlık kazandırmak... lafı söyleyip alındınız yok egonuz yüksek yok kibirlisiniz yazmanıza gerek yok evet egom yüksek varmı başka sorunuz???
    Burası görüşlerimin sorgulanma yada başkalarının görüşlerini teyit yeri de deil...
    Herkes birşeylerin yanlış anlaşıldığından dem vurur lakin Doğru anlatabildim mi? diye düşünmez. Bence sayfanın bilgi vermek birşeyler öğretmek tecrübeleri paylaşmak amacı ile kurulduğunun farkına varılması lazım kendi görüşüm

2.  Alıntı Originally Posted by ibrahimaydin Yazıyı Oku
    Sayın Hocam Kitap demişken mutlaka bir çok kişinin okuduğuna inandığım Ali Perşembe'nin Teknik analizmi hadi canım sende 1, 2 ve 3 üncü kitap larını okumak yeterli olur diye düşünüyorum.
    Keyif alarak okuduğum kitap serisidir. Bence de mutlaka okunmalı

https://tvc-invdn-com.akamaized.net/...5aa670e5ac.png

5,30 larla pazartesiyi bitirirsek aydınlık var sanki nacizane. sabahki alarmla uyandım bende :

karşınızda khy bile yok sakın aldırmayın bana..

4. Yarın aselsanda 24.20 yiizliycem kırarsa yolu var kıramazsa 23.98 e kadar normal heri çekilme değişen bir şey yok...24.20 kırılırsa 24.54 izlenmeli
    Hisse senedi bazlı yorumlardan çok Finansal okuryazarlık sağlamaktır amacım.
    Borsa'nın ilginçliği; biri bir hisseyi satar, diğeri o hisseyi alır, her ikisi de birbirinden daha akıllı olduğunu sanır. Twitter: EkoDreaM

Bu gün denemek için dünden 1000 kot asıl i 24.20 ye satış 23.90 a alış yazdım satış oldu ama alış malesef

HTC 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. City sattığı kağıtlara bak abi dediğin gibi yapmış. Garan halk yapi kredi ...

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Biraz sabır biraz umut. Yazdıklarım kendimi bağlar...

7. Citi menkulün Bugün yaptığı satışın yüzde 47 si banka kağıtları

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Biraz sabır biraz umut. Yazdıklarım kendimi bağlar...

8.  Alıntı Originally Posted by Yuyuse Yazıyı Oku
    Citi menkulün Bugün yaptığı satışın yüzde 47 si banka kağıtları

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Güzel dostum son Yıllarda verdiği her tavsiyede synı işlem maalesef mürevazi olamıycam ne diyorsam o! Ben bgn bankaları satar dediysem satar çünkü daha önce hep aynısını yaptılar... Ama karıncayı öpüp bel incitmiyorlar bankalrın bu kadar satış yediği gün bist düşmedi... ben ne olacağını kestiriyorum ama yazmıycam
    3 vakte kadar da asels alırlar... parayı tedarik etiiler sanırım bgn
    Hisse senedi bazlı yorumlardan çok Finansal okuryazarlık sağlamaktır amacım.
    Borsa'nın ilginçliği; biri bir hisseyi satar, diğeri o hisseyi alır, her ikisi de birbirinden daha akıllı olduğunu sanır. Twitter: EkoDreaM

Sayfa 43/47 İlkİlk ... 334142434445 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •