Sayfa 43/580 İlkİlk ... 3341424344455393143543 ... SonSon
Arama sonucu : 4635 madde; 337 - 344 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

1. İşte bizim küçük veya orta yatırımcının ruh durumu, yatırım psikolojisi...
    Bir pozisyon 0'dan -1'e doğru evrilirken "nasılsa gene 0 olu" diye bekler
    -1'den -2'ye daha hızlı gittiğinde "hızlandığına göre hızlanarak -1'e döner" diye bekler, hep bekler, hep bekler...
    Sonuç -10!!!
    Zarar kes(veya stoploss) denen kavram sadece rakamsal bir büyüklük değildir.
    Şirketin yatırımcısıyla olan ilişkisindeki en ufak bir flulaşma bile stoploos çalıştırmak için yeterlidir.
    Yeterlidir yeterli olmasına da yatırımcının algısı yeterli midir, işte asıl sorun bu noktada...
    Yeterliyse, çıkar gider.
    Yetersizse, doğruları söyleyeni spekülatör olmakla, spekülatörün veya şirketin adamı olmakla itham eder...
    Dedim ya; yatırımcı olmak zor, algının yeterli düzeyde olmaması zor ama algısı yeterli düzeyde olmayan yatırımcı olmak en zoru!

2. Bedelli paraları hazır.ne zaman bölünecek bu .bekliyoruz şirket yetkilileri alın paralarımızı

3. Borsada gördüğüm en uyuz en güvensiz kağıt.pis bişey

4. Özür dilerim yanlis foto yapistirdim.

5. Merhaba,

Aslında güzel bir habere benziyor,yolum düşerse-düşüttürebilirim resim çekip paylacağım...

İyi haftasonları...

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/618867

Açıklamalar
    Bu açıklama, SPK'nın Özel Durumlar Tebliği (II-15.1) 23. maddesinin 7. fıkrası uyarınca altmışar günlük sürelerle yapılması istenen özel durum açıklaması güncellemesi olarak yapılmaktadır.
    22.11.2014 tarihinde kamuya açıklanan Ostim Metro Durağı yanında bulunan 64544 Ada 1 Parsel üzerinde %50'si Şirketimizin olmak üzere hasılat paylaşımı yöntemiyle yapılan Ostim Prestij isimli projemizin inşaat faaliyetleri devam etmektedir. Proje kapsamında yapımı devam eden A, B ve C Blokların kaba inşaatı, duvar imalatı, mekanik tesisat işleri, iç mekan mermer kaplama imalatları, asansör imalatları bitirilmiş, A ve C blokun dış cephe imalatı tamamlanmış, B Blokun cephe işleri son aşamaya getirilmiştir. D Blokun kaba inşaatı bitmiş olup, duvar işleri tamamlanma aşamasına getirilmiş, dış cephe ve mekanik tesisat imalatına başlanmıştır. Müteahhit Firma yükümlülüğünde devam eden pazarlama ve satış faaliyetlerinde, Vakıf Gayrimenkul Değerleme A.Ş. tarafından tespit edilen toplam satış tutarının %38'i oranında satış gerçekleştirilmiştir.

Kamuoyuna duyurulur.
    Saygılarımızla...

6. Ne çok bilen var...
    Keşke hiçbir halttan haberi olmadığını bilenler de o kadar çok olsa...

7. Ok ve yay hikâyesini tekrar okumak lazım.

8. Ostim için lanet okuyan, hakaret edenleri gördükçe aklıma gözüne kestirdiği erkeğin kendisine abla demesine tepki olarak "Abla deme, lazım olur" diyen kadın geldi...

Sayfa 43/580 İlkİlk ... 3341424344455393143543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •