Sayfa 43/235 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 337 - 344 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

hubVc

Bi miktar alarak aranıza katıldım fakat tahtada şöyle bir şey dikkatimi çekti toaf bir durum normalde tek fıyatlı kagıtlarda alıcı mıktarı artınca fiyat artması gerekir bu kagıtta alıcı artarken fıyat dusuyor dahada ılgıncı satıcıda artıyor hem satıcı artıyor hem alıcı artıyor fıyat dusuyor çok enteresan

2. Her inişin bir çıkışı da muhtemeldir.

3.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Bi miktar alarak aranıza katıldım fakat tahtada şöyle bir şey dikkatimi çekti toaf bir durum normalde tek fıyatlı kagıtlarda alıcı mıktarı artınca fiyat artması gerekir bu kagıtta alıcı artarken fıyat dusuyor dahada ılgıncı satıcıda artıyor hem satıcı artıyor hem alıcı artıyor fıyat dusuyor çok enteresan
    Al gülüm,ver gülüm yapıldığından olabilir mi?
    Yazdıklarım sadece benim fikrim ve temennimdir.Asla yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir

Valla düşüşlerde tepkiye oynarken alım yeri tam tutmaz. O yüzden 4,5 parçada almaya çalışıyorum. Zaten bir dönerse alsaydım cılar başlar. Borsa eşittir riak. Herkesin riski kendine ytd

EML-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

5. Bence alım için çokta acele edilmemeli, kısa zamanda çok prim yaptı azar azar gerekirse dustukce almak en mantıklısı daha ikinci gunu tek fiyatın haftaya cuma bitiyor sanırım...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6. Yarın döner bu tahta, donmezse guzel alım fırsatı verir benım için...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Dönmezse eklerim kwon

EML-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

8. Yarın dönermi bilmem ama hayatımda ilk defa bir risk aldım deli riski bakanın aciklamalarina istinaden bu hisse uzun vade bekleyecek bende görüntü o şekilde.Tek fiyat sisteminde mali verdikce gerçekler sonra nerede kalmıştık diyeceğiz alım vermeden oyun güzel oynanıyor.klnma ,qfinans hiç bir durdurdurma yok bizimkisini kırbacı veriyorlar

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

Sayfa 43/235 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •