Sayfa 430/504 İlkİlk ... 330380420428429430431432440480 ... SonSon
Arama sonucu : 4026 madde; 3,433 - 3,440 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. Halka arzın sermaye artırımı yoluyla yapılacak olması durumunda TTK hükümleri çerçevesinde genel kurulca sermayenin artırılmasına ve yeni pay alma haklarının sınırlandırılmasına ilişkin karar alınır.bu da sözleşme tadili ile olur ve arz öncesi de şirket bu tadil için SPK ya başvurur, tadil onayı alır..

Şirketimiz bağlı ortaklıklarından A1 Capital Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'nin halka açılması ve paylarının Borsa İstanbul A.Ş. nezdinde işlem görebilmesini teminen 18.10.2021 tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu'na yapılmış olan esas sözleşme tadili başvurusunun olumlu karşılandığı Sermaye Piyasası Kurulu'nun 14.12.2022 tarihli yazısıyla tebliğ edilmiştir.

Bu çerçevede A1 Capital Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'nin halka arzına ilişkin çalışmalara başlanmış olup, en kısa sürede halka arz için Sermaye Piyasası Kurulu'na başvuruda bulunulması planlanmaktadır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

A1 kapital onayı almış

En son 2021 de sermayesini 100 milyon liraya çıkarmıştı A1 kapital

2022 de sermaye artırımı yaptı mı ?
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

2. 14 Aralık'ta aldığı tadil onayından sonra ki süreç halka arz sirküsü hazırlamak. O da en fazla 1 ay sürsün. 100 den fazla yatırım uzmanı çalışıyor yani şirkette....

Velhasıl kelam, arzdan vazgeçtim deyip rezil etmez kendini.. piyasa sonra der ki; kendini arz edemeyen bizi mi arz edecek.

100 milyon lira olan sermayesini bakalım kaç liraya yukselterek arz olacak A1 kapital ?

50 milyon lira arz etse, 50 milyon lira da tahsisli yapıp bize ve güler'e verir gibi duruyor.
    Yada patron bizden ve güler den aldığı birc miktari kadar tahsisli hisse verir bize. O da büyük bir rakam tutar ve A1 kapitalin bize olan 103 milyon lira borcu silinmiş olur. Gulere'den ne borç aldı bilmiyorum. Halka arza güçlü sermaye ile girmiş olur A1 kapital ve kapış kapış satılır arzda

Hayaller Paris yine her zaman ki gibi ve biz halen 20 lira olamadık
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

3. 2022 4. Çeyrek bilonçosu bekleniyordur, arz fiyatının belirlenmesi için.. İsabet olur.. A1 Capital kanadında güçlü bir 4. Çeyrek bekliyorum.. Bu bağlamda Arz değeri de artar..

4. Endeks hissesi değiliz

Şunu bi öğrenemediniz gitti yawww

Endeks satış yiyince rtalb düşecek diye bir korelasyon yok

5. Karanlık odayı merak ediyorum

Nasıl bir Ali Cengiz olacak 18.15 de

6. Karanlık oda 12.80 alışta, 12.85 satışta kapattı.

Satıcı isteksiz....
    Alıcı ürkek...
    Olan bir seans yaşadık.

Daytrade yapmak karlı olmadığı için brüt takas sebebiyle, günlükçüler bulaşmıyilor tahtaya.

Hacim ölü olduğu için , robotlar devre dışı

Teknikçiler , kademelerin arasinda boşluk çok olduğu için uzak duruyorlar tahtadan . Birbirine en yakın Alış ile satış kademesi arasında ki kademe sayısı bazen 10 idi.

Bol bol stop-loss patlatıldı . Yeni yetme teknikcilerin

Tahtaya kimse satış yazmasa, ay sonuna kadar 30 .50 TL olur. Lakin ille de parmak atacaklar, atmadan rahat duramıyorlar. Tahtada ki baskı , düşük hscim nedeniyle kısmen kalktı gözüküyor.

Hisse başı kar 3 lira bekliyirum bilançoda. Gayet iyi bir rakam. Nominal hissemize%300 brüt temettü misali. Net %30 demek bu.

Kim bu hissenin yükselmesini istemiyor?
    Ve neden yükselmesini istemiyor?

Bu sorunun cevabını bulmak gerek.

Kasıtlı bir şekilde hissemiz yukselmesin diye adam 8.5 milyon adet malı sattı. Ve halka arz oranımız %80 oldu.

Olağanüstü genel kurul toplantısında temsiliyet verelim bir arkadaşa, şirketin aldığı bütün kararlara şerh koyalım. Çogunluk hisseyi temsilen, yönetime bir kişi sokalim. Hakkımızı savunalim , temettü dagit kardeşim, diyebilelim. Paramızı senin grup şirketlerinde cüzzi faiz ile boş yere tutmak istemiyoruz, hisse geri alımı yapalım, yada kârlı bir sektörden hisse alalım, yahut parayı gayrimenkule yaturalim, yahut arsa alalım, v.s diyebilelim.

Bu adam elinde ki malı kaptırdı ise, eğer al takke ver külah işlem yoksa, ky ye yıkıldı ise bu %80 mal, ky de uyanık olsun, örgütlenip şirkette oy hakkını kullansın.

Tmm sirket iyi kazanıyor ve yönetiliyor.. fakat yatırımcıya zırnık koklatmiyor.. o hâlde hissesi çok olan /kuralı koyar , yasasına göre hareket edilmelidir.

Madem herkesin alinteri bu hisse, o halde alınterine sahip çıkmak gerekir

Öyle şikayetle, hakaretle bir yere varılmaz.

Bir gün biri çıkar çağrı yaparsa hissede, olası bir süper icadda,,, ortak rakam belirleme hakkımız doğar.. ben bu fiyatı verdim, getirin hissekeri leeyynn tavuklar, demesin kimse ky ye

Zamanla bu konuyu konuşuruz... Aklınızın bir kosesinde Dursun.. sorum, bu hissede alınteri olanlara. Vur kaç yapanlara her yer Paris zaten

Hissenin serseri mayın gibi başıboş bırakılması, ciddi yatırımcıyı tedirgin eder. Acilen yatırım ilişkileri birimi ile görüşüp , neden tam yükseliş başlarken satış yapıldığını, neden yatırımcının hancerlendigini sormak gerekir

Neden hisse 13.00 iken 12.35 den 2 milyon adet hisse satılıyor. Bize gareziniz mi var. Hisse 10 lira iken satsaydiniz 12.35 den.

Mesela sat yarın özel emirle 12.98 liradan hisse.

Maksadımız nedir bilelim kardeşşş.. 10 milyon adet hisse saldiniz dolaşıma, 3 yıl pinekleyen hissede hemde tam yükseliş başlarken

Hisse kötü ise bilelim, hisse pahalı ise bilelim. Niye 130 milyon liralık mal verdiniz piyasaya, manyak mısınız , yoksa biz mi keriziz

Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Bak diyor bak bak iyi bak, sana %7 kar verdim, beni sat çok düşenle değiştir
    Yeerrrmi lan ana dolu çocuu
    doğru diyormuş dinlemedin

Alıntı Originally Posted by Refik Yazıyı Oku
    Eşşeği kaybettirip buldurdular yine, sevinemiyorum.! RTA 'nın 20'yi devirmesi lazım ki, yüzümüz güle...
    20 yi devirmek mi gözü 10 un altına bakıyor

Sayfa 430/504 İlkİlk ... 330380420428429430431432440480 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •