Sayfa 430/717 İlkİlk ... 330380420428429430431432440480530 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 3,433 - 3,440 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. holding te trend artık tersine döndü ihyayda sınırda ve nereden alısan elinde kalıyor özellikle desteklerden vermesi meşhur game over a az kaldı bence yazıklar olsun bu duruma çanak tutanlara
    sabır herşeyin ilacıdır..... unutma dokundugun herşey bir gün ölecek ve hesap vereceksin ....

0.80 seviyesinden takviye yaptik

ama bu son

yatırım tavsiyesi değildir

3.  Alıntı Originally Posted by Karaşimşek1 Yazıyı Oku
    Bugün Broomberg Tv

Açıkladı sıradaki halka arzları

İkinçi veya üçünçü. Sırada
    Link varsa atabilitmisib

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,005
     Alıntı Originally Posted by Realkingdom Yazıyı Oku
    Link varsa atabilitmisib
    saat 10 dan itibaren..

https://youtu.be/N3XWmMe_7TI

5.  Alıntı Originally Posted by small_investor_0 Yazıyı Oku
    Adamlar grup şirketlerinde yaptıkları bedelliler ile milyarları toplayıp vurgunu yaptılar. Bedelli yapan şirketlerin fiyatları o günden bugüne neredeyse %50 aşağı geldi. Düpedüz borsa da ki şirketlerini ihlas finans mantığı ile işletiyorlar. İktidarından spk sına hepsi de buna göz yumuyor, yol veriyor. Yazık yahu bu kadar alenen yapılan vurguna seyirci kalmak da neyin nesi.
    ALLAH dan bulun başka da bir şey demiyorum.
    Kıymetli Kardeşim,mücahit Ören ve akpartililer,şaibeli, kirli,kokuşmuş işlerde aynı zihniyetteler ve aynı dili konuşuyorlar yani asıyorlar,kesiyorlar,çalıyorlar,dolandırıyorlar,so ygun yapıyorlar,gasp ediyorlar,yol kesip tuzak kurup haraç alıyorlar,mağdur insanlar konuşmak hakkını aramak istiyor susturuyorlar,korku salıyorlar,ekonomiyi zaten felakete sürüklüyorla böyle bir ortamda harami başı mücvit ali kıran baş kesen gibi atını istediği yana mahmuzlayıp canlar yakmaya soygunlar yapmaya devam ediyor ona dur diyecek merci devlet kurumu aramayın boşuna çünkü güvendiğimiz o kurumlar bahsettiğim iblise yürü yaa kulumuz durmak yok soyguna devam biz senin aynan sen bizim aynamızsın yok birbirmizden hiç farkımız diyorlar..Allah büyük 2023 yılı zalimlerin ve zulimlerin sonu olacaktır inşallah..Allah'ım bizleri Ramazan-i şerif hürmetlerine bunların zulmünden zalimliklerinden koruyup kollasın inşallah..Bu Sülün Osman kılıklının yaptıkları çok zoruma gidiyor kanıma dokunuyor resmen senmisin uzun vadeci yatırımcı deyip donumuza kadar soydu soğana çevirdi bizi miktar söylemiyorum ama hatırı sayılır ciddi miktarlarda zarara uğrattı beni..Allah ıslah etsin bu din taciri iblisi..

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    sn. ilim biz 1.91-92 lere odaklandik 0.91-92 rakamlarini duyunca enerjim düsuyor yemin ederim

benim dusuncem once 0.82 gibi bir salinim sonra 0.91-92'ler ordan 1 lira ... sonrasinda iha'nin halka arz haberi ve grafiksel gelisim 31.3.2021
    31 martta yaptigim ustteki beklentim uyarinca (ki ben 82 bekliyordum 79 gördük) ARTIK burda bir miktar takilip sonrasinda yukari bir hareket bekliyorum acikcasi.

işin iyice b..kunu çıkardılar çünkü

ayrıca yukari derken once 0.88 sonrasinda 0.92 ve son olarak 1 lira. Sonrasi icin iha spk surecini takip edecegiz.

yatırım tavsiyesi değildir
    Son düzenleme : hayek; 10-04-2021 saat: 14:08.

UV büyük resme odaklanırsak eğer

8.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    UV büyük resme odaklanırsak eğer
    Sn. Hayek senin grafiğe göre sanki biraz daha aşşağısı var gibi. En son halka arzı olan, patronu guven vermeyen global gibi olmaz inş sonumuz.

Sayfa 430/717 İlkİlk ... 330380420428429430431432440480530 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •