Sayfa 431/602 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 3,441 - 3,448 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    hayırlısı olsun boll kazançlar
    Teşekkürler. Biraz Ozgyo ilave ettim hafif eksideyim . Ozgyo ucuz kalan gyo lardan . Bunun için ne düşünüyorsunuz Çelik hocam ...

2.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Teşekkürler. Biraz Ozgyo ilave ettim hafif eksideyim . Ozgyo ucuz kalan gyo lardan . Bunun için ne düşünüyorsunuz Çelik hocam ...
    sıkışma devam ediyor büyük resimde o hayal edemeyeceğimiz fiyatlar bu yıl içersinde gelecek ALLAH nasip ederse göreceğiz

3.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    sıkışma devam ediyor büyük resimde o hayal edemeyeceğimiz fiyatlar bu yıl içersinde gelecek ALLAH nasip ederse göreceğiz
    Bencede çok iyi gyo şirketi. Yabancı ilgisi var . Ozgyo fiyat çok ucuz ...

4.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    orada işler başlıcak sizler sabırla beklemeye devam edin bu yıl içersinde 30.50 arası bir yerde bekliyorum ama öğle ama böyle gidecek biliyorum cok bıktırdı
    İnşallah hocam sabırla bekliyoruz Rabbim o günleri görmeyi nasip etsin cümlemize sağ olun

5. esma kalfayı üzmeyin arkadaşlar ben bu siteye üye olduğumda topiklerde cevapsız cok sorularım kaldı bu nedenle emek harcayan arkadaşlarımıza makara kukara yapıcam derken kırmayalım şaka ile karışık sadri alışık yapmayalım

6. Iyi geceler hocam. Trcas ı takip etmeyi düşünüyorum. Düşüncenizi merak ediyorum.

7. Celik hocam bugun bilisim yazilim hisseleri cok iyiydi sizin bu sektorde özel takip ettiginiz favori sirketiniz var mi

8. yarın için
    anele ***yggyo zamanı daraldı
    uyuzz glyho ytd

Sayfa 431/602 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •