Sayfa 431/734 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531 ... SonSon
Arama sonucu : 5867 madde; 3,441 - 3,448 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by changa Yazıyı Oku
    Karşımızda tam bir paranoyak spek var bana göre. Öyle ki takaslarda aracı kurum dağılımları bile bire bir ayarlıyor sanki. Şuan garanti yatırım ve ak yatırım da 1.348.000 lot görünüyor, citi ve yapı kredide de 1.260.000 civarında. (veriler 2 gün öncesine ait) gün içinde kademeleri bile belirli sayılarda tutmaya çalışan bir psikopat var başımızda. Yabancı olarak görünen citi'yi bile kendi çekip çeviriyor görünüyor. Bu demek ki hisse sahipli, bazı günler çok takipçili üstadlara! Tweet artırarak çorba parası kazanıyorlar sadece. Bilançoya güvenmek istiyorum ama bu adamlar onda da her türlü oynamayı yapabilir duruyor. Neyse cumaya az kaldı, baktık ki bilançoyu da hiç ettiler, onlar yoluna ben yoluma. Bunları spek görsün diye yazdım.

Yazdıklarım şahsi görüşlerim arkadaşlar sakın itibar etmeyiniz, yatırım tavsiyesi içermez.
     Alıntı Originally Posted by changa Yazıyı Oku
    Nice kar açıklayan hisseler var yemediği dayak kalmadı. Bilanço rakamsal olarak iyi duruyor olabilir ama geçen çeyreğe göre zayıflama var maalesef, dönemsellik etkisi ile satışlar tahmin edilenden daha az arttı belki ama brüt kar marjı falan da düşmüş durumda. Hacimde ise bir haftadır artış görülüyor, kim bilir spek amcam neler düşünüyor.

Sen de sağlam ewlilik yapmışsın vesselam!! Madem kar rakamı kesmedi e daha burda işin ne derler adama!!

2. Cuma kapanışta elimdekilerin yarısını verdim zaten kardeş merak etme. Yarısını da bilançoyu beğenmiş olanlar için bugün yukarıdan veririz dedik elimizde kaldı.

Amacım elimdekileri millete vermek olsa hisseyi pohpohlarım, insanlar bilinçlensin istiyorum verdiğim bilgilerle. Bilanço bana göre vasat ise vasat diyorum, sana göre iyiyse buyur al mal çok piyasada.

3. Halk bank belasına gore baya elit bir sayfa bunu bilin
    Yakında umarım aksiyon olur
    Siyaset yok ne güzel
    Kağıdın da siyasetle alakası yok

Pislik yok entrika yok REZAlet yok

Beklerim sessiz beklerim burada

4. Üç Kağıtçılıkta “yılın” değil “yüzyılın” “ŞAHİKASI” sın patron!!!!

5. Ne tahtaymış be speği acemi kısa işlerle uğraşıyor citi üzerinden 1 ayda 1 milyon sattı dün gedik 300 bin aldı bugün aynı fiyattan çıktı ne yapmak istiyorlar kendileride bilmiyor.Bu arada tahtaya giren ky ler kısada ekmek yok bu tahtada ona göre girin tahtaya
    Ytd

6. Kağıt bahadır oyalanıyor bi hareket kesin olacak ama bakalım aşağı yukarı
    3 aşağı kirmiyo

7. Kâğıtta ne alan ne satan in cin top oynuyor
    Babalar ne yaparsa yapar yoksa bisey olacağı yok

8. Hababam sınıfında bir replik vardı; Pezuvenk ne demek diye soran yabancıya Şevket Altuğ Merhaba demek diyordu... Ben de patrona Merhaba diyorum.....

Sayfa 431/734 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •