Sayfa 431/718 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531 ... SonSon
Arama sonucu : 5737 madde; 3,441 - 3,448 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,924
    globalde ilk naturel halka arz aciklamasinda (iptal ettikleri) ciddi pozisyon acmistim. 4.35 falandi maliyetlerim ! cok bulundum global forumunda neler yazildi neler cizildi bir yigin

ama surec 7.20'lerde tamamlanmis arzi erteleme haberi gelmis ama antalya limanini satmislardi.

ciddi kar yazdim. konu benim icin kapandi.

ikinci defa isitilan halka arz surecinde olmadim.

ihyayi begeniyorum, iha'nin halka arzini onemsiyorum ve ihyay pozisyonumu surdurecegim. Gelismelere odaklandim. Hata yapma riskimiz hep var yatirim yaparken

ama su akar yolunu bulur, hakkimizda hayirlisi olsun
     Alıntı Originally Posted by KRM55 Yazıyı Oku
    Sn. Hayek senin grafiğe göre sanki biraz daha aşşağısı var gibi. En son halka arzı olan, patronu guven vermeyen global gibi olmaz inş sonumuz.
    yatırım tavsiyesi değildir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,924
    şu iha çok kupon bir şirket, bunun halka arzına kesin katılırım. eşit dağılım yapılırsa min. %150 prim yapar.

12 aylık bilanço'da arz icin herseyi hazırlamıslar, artik sürecin sonuna.gelindiğini duşünüyorum.

3. GRAFİK USD GÖRÜNÜM İNANILIR GİBİ DEĞİL..kar eden halka arz bekleyen bir şirket usd bazlı inanılmaz kötü fiyatlanıyor...

günlük usd

haftalık usd

aylık usd

aylık uzun usd

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. umarım olmaz ama sarı bölgeyi denemek istiyorlar gibi bakalım...

haftalık tl

aylık tl

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7. Endeks yukarı giderken ayak uydurma ama endeksin düşüşünde grup halinde endeksten önce aşağı gidin. Rezillikte de sınırları yok.

2020/12 bilançosunda özellikle -son üç aylık kısmının- makyajlanmış bir bilanço olduğu çok belli iken iha nın değerlemesinde sadece bunun referans alınması ne kadar doğru?

2020/9 aylık ile 2020/12 aylık dönem bilançoları birlikte incelendiğinde de görülmektedir.

patron denen iblis bir kez daha gösterdi ki borsaya açık şirketleri üzerinden yaptığı bedelliler ile devamı gelmeyen muallakta kalan kap haberleri ile algı oluşturup yatırımcılarının kanını emerek ehli keyf hayat yaşamaya devam etmektedir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,924
    makyajlama degil de, gercek bilancoya donus demek daha dogru olur.

sisirdikleri (daha az vergi odemek icin) gider kalemlerini normale cevirmisler. durum budur.

ama halka arz sonrasi fabrika ayarlarina donerler.

ama su da bir gercekki son yapilan halka arzlarin tamaminda ayni bilanco oyunlari sozkonusu. iha icin de farkli bir sey yok. klasik halka arz bilancosu

guzel bir bilanco bu hali ile. onemli olan halka arz carpanlari nasil sekillenecek. Tera menkul hala izahname yazabilmis degil, sasiriyoruz mu ? hayir

Alıntı Originally Posted by small_investor_0 Yazıyı Oku
    Endeks yukarı giderken ayak uydurma ama endeksin düşüşünde grup halinde endeksten önce aşağı gidin. Rezillikte de sınırları yok.

2020/12 bilançosunda özellikle -son üç aylık kısmının- makyajlanmış bir bilanço olduğu çok belli iken iha nın değerlemesinde sadece bunun referans alınması ne kadar doğru?

2020/9 aylık ile 2020/12 aylık dönem bilançoları birlikte incelendiğinde de görülmektedir.

patron denen iblis bir kez daha gösterdi ki borsaya açık şirketleri üzerinden yaptığı bedelliler ile devamı gelmeyen muallakta kalan kap haberleri ile algı oluşturup yatırımcılarının kanını emerek ehli keyf hayat yaşamaya devam etmektedir.

Sayfa 431/718 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •