Sayfa 431/1043 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531931 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 3,441 - 3,448 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

Hocam ben tek bir hisse değilde genel bir soru soracam .Amerika borsası an itibari felaket diyebilecegimiz durumda.Buna göre bizim borsa yarın ne olur
    Söyledıklerım Benı Baglar Kesınlıkle Yatırım Tavsıyesı Degıldır.

2.  Alıntı Originally Posted by hakan4554 Yazıyı Oku
    Üstad Ittfh yorumun nedir
    3.66 altına sarkmadıkca yön yukarı

3.  Alıntı Originally Posted by fenerLEE Yazıyı Oku
    Hocam ben tek bir hisse değilde genel bir soru soracam .Amerika borsası an itibari felaket diyebilecegimiz durumda.Buna göre bizim borsa yarın ne olur
    bizim borsa zaten cok geride kaldı dolar bazlı artık ayrışmamız lazım bizim gündemimiz akdenizdeki gelişmeler abd iç savaşa doğru gidiyor ..bizim aptallara boll boll tepeden dolar satıyor .. dolar bana göre can cekişiyor en fazla hadi 7.52 oldun yukarsı olmazmalı bizim keriz millet 7.50 de dolar alır sonra der 10 olacak yok yok 15 olacak hooopp dolar 6.90

Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    bizim borsa zaten cok geride kaldı dolar bazlı artık ayrışmamız lazım bizim gündemimiz akdenizdeki gelişmeler abd iç savaşa doğru gidiyor ..bizim aptallara boll boll tepeden dolar satıyor .. dolar bana göre can cekişiyor en fazla hadi 7.52 oldun yukarsı olmazmalı bizim keriz millet 7.50 de dolar alır sonra der 10 olacak yok yok 15 olacak hooopp dolar 6.90
    Tesekkurler hocam

5. Çelik hocam iyi akşamlar. merko ve alarko hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Bugün ikisi de hareketli bir gün yaşadı. Fade de uzun zaman sonra yaşam belirtisi gösterdi

ISGSY
    BNTAS
    ZOREN
    JANTS

Hocam cok oldu belkı ama bu 4 hısse hakkındakı yorumlarınızı alma sansım varmı

7.  Alıntı Originally Posted by Lithium Yazıyı Oku
    Çelik hocam iyi akşamlar. merko ve alarko hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Bugün ikisi de hareketli bir gün yaşadı. Fade de uzun zaman sonra yaşam belirtisi gösterdi
    merko zirve tazeledi ilk sistemime düştüğünde 0.72 kuruştu paylaştımmı paylaşmadımmı hatırlayamıyorum lakin yarın ne yapacağı önemli 2 li zirvemi kırılımmı takip etmek lazım alarko drenç altında kapatmış 5.34 drenç üzeri daha iyi olur haftalık kapanış önemli

8.  Alıntı Originally Posted by fenerLEE Yazıyı Oku
    ISGSY
    BNTAS
    ZOREN
    JANTS

Hocam cok oldu belkı ama bu 4 hısse hakkındakı yorumlarınızı alma sansım varmı
    bu hisselerin hemen hemen canak kulp dediğimiz formasyondalar bazıları boyun cizgisini test etmişler .. akdenizdeki olumlu görüşmeleri bekliyorlar

Sayfa 431/1043 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531931 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •