Sayfa 431/996 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531931 ... SonSon
Arama sonucu : 7963 madde; 3,441 - 3,448 arası.

Konu: Viop - XXIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,677
    Laguna

kendini iyi hissedeceğin güne kadar dinlen/izleme

sonra tekrar başlarsın.
    düzelir herşey.

piyasa her daim burada . bir yere kaçmıyor.
    Bear_Bull
    @BearBull26

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Şu saatten sonra temkinli olmak lazım. Gene de siz bilirsiniz tabi yeni alım için
    Ytd

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bir de müjde cacık çıkarsa. Ya da petrokimya ile alakasız. O zaman da iki gün taban yapmaz ellaaam.

3.  Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Bir de müjde cacık çıkarsa. Ya da petrokimya ile alakasız. O zaman da iki gün taban yapmaz ellaaam.
    Zaten spekülasyon ile yükseldiler. Petkim, Tüpraş ın bahçesinde petrol çıksa bı kadar çıkardı ama teknik olarak hazırdılar. Tüpras topiğinde sürekli yazıp grafiklerde koyduk.
    Haber sadece hazır toplu hisseyi götürür. Yoksa altın madeni bulsan yürüten olmadan yürümez

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
     Alıntı Originally Posted by Scarface51 Yazıyı Oku
    Bu platform insanı çok yıpratıyor üzmeyin kendinizi...Sağlık hepsinden önemli hocam...
    aynen Dostum. insanın işi akşam düşündürmeyecek birşey olmalı. eve gidince aklın rahat olacak rahat uyuyacaksın.
    o yüzden bana kim borsa dese, sakın bulaşmayın diyorum. parayla mücadele gerçekten de zor. işin iyice içine girmeye başlayınca gece uyanıp dow ne durumda diye bakıyorsun iş mi bu paran var derdin var...
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
     Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    Laguna

kendini iyi hissedeceğin güne kadar dinlen/izleme

sonra tekrar başlarsın.
    düzelir herşey.

piyasa her daim burada . bir yere kaçmıyor.
    ofiste masa başında çalışınca uzak duramıyorsun ki.
    inşallah ücretsiz izne çıkarma mevzusu olursa Altınoluğa yazlığa kaçarsam dediğini yaparım.
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

6.  Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    aynen Dostum. insanın işi akşam düşündürmeyecek birşey olmalı. eve gidince aklın rahat olacak rahat uyuyacaksın.
    o yüzden bana kim borsa dese, sakın bulaşmayın diyorum. parayla mücadele gerçekten de zor. işin iyice içine girmeye başlayınca gece uyanıp dow ne durumda diye bakıyorsun iş mi bu paran var derdin var...
    Çok haklısınız, insan borsa yüzünden anı yaşayamıyor, işine gücüne odaklanamıyor, sosyal hayatın bile içine ediliyor.

Hepsi bir yana birde kazanabilsek (kendi adıma) tamam dicem getirisi götürüsünü karşılıyor ama oda yok
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

laguna boşver.
    önceki anormalmiş.
    normale dönmüssün.

8. Arkadaşlar kekik yağı ile gerek korunma gerek tedavi ile alakalı, Google klebsiella pnomonia ve kekik yağı yazın bununla ilgili veriler çıkacaktır. Klebsiella pnomonia corono dan daha öldürücü bir bakteri. Ölüm oranı %50 ye yakın. Buna karşı etkili. Sağlıcakla kalın

Sayfa 431/996 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531931 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •