Sayfa 432/1030 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532932 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 3,449 - 3,456 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by zenci42 Yazıyı Oku
    UYARI.....arkadaşlar ekşi sözlükte rastladım....burada paylaşmak istedim....aman herkes dikkat etsin....BİR DOLANDIRICILIK VAKASI....

https://eksisozluk.com/25-eylul-2018...5392?a=popular

Tivitırda her banka ile ilgili fake hesap var....Ve de sponsorlu...15 gün evvel finanstaki MT watsaptan görüntüyü attım...Geçen günde bir arkadaşın oğlu fake siteden uçak bileti almış.....Para gitmiş...Bilet yok.....

2. Sayın tengri han siz başka bir boyuttasınız sizinle laf yarışına girersem beni yenersiniz siz kazandınız saygılar başarılar

3.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Şubeden Bağlanmış Kanıt Atıldı Bana.
    ilginc geldi o bankadan baglayanı tebrik etmeli 100 k gibi bir meblaga ...hosgeldin 24 yazıyor 1 milyona 25 yazmıslar sitelerinde ..gerci bu bankanın sitesine bu kadar oran yazdıgını da pek bilmem..devlet bankası mantıgı var hep denizbankta ...devlet bankaları gecmiste nasıl sitelerinde yıllarca 4.75 yazdı onlardada 7 yazıyordu bi ilerleme kaydetmisler

4.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Sayın tengri han siz başka bir boyuttasınız sizinle laf yarışına girersem beni yenersiniz siz kazandınız saygılar başarılar
    Taraflar görüşlerini belirtmiştir...
    Takdir kamuoyunun...
    Konu kapanmıştır....

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

5.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Bu durum senin bu soruyu sormana engel mi?

Syg,
    Sorular cevapları olduğu sürece değer kazanırlar..

6.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Hiç bir (SOL) MUHALİF asgari ücretin A sından bahsetmez...
    Konuşmaktan hicap duyar...
    Hele ki Asgari ücretin çokluğundan dem vurmak mı?
    Evlerden ırak...
    Allah ım yazdıysa bozsun...
    Onu konuşan kendi dilimse keser atarım daha iyi...

Arkadaşlar
    Birgün benim bunu yaptığımı görürseniz bilin ki AKP e üye olmuşumdur...
    Nokta...

Dip Açıklama:Sorun asgari ücretin çokluğu değil,işverenin onu ödemekte zorlanmasıdır...Bunu da sağlayacak iktidardır...

saygılar/başarılar
    Sn Tengri Han,
    muhtemelen iyi niyetlisin ama bilgin-tecrüben eksik hocam.
    Asgari ücreti çok marifet değil,ne yaptı bu iktidar asgari ücreti çok ani yükseltti,o asgari ücreti alanların çoğu
    iphone aldı-araba yeniledi krediye girdi. Çünkü normal insanlardan rasyonel olmalarını bekleyemezsin.
    Zaten bir yandan sürekli yokeden -yiyen bir iktidar varken bir de bu politikalar tuz biber ekti,bugüne geldik
    Mühim olan işletmelerin-kurumların devamlı olmasıdır.Asgari ücreti ,memur maaşını artırırsın 1-2 yıl yalancı bi bahar olur sonra enflasyon gelir o kazanımları ve fazlasını siler götürür.
    Yapılabilecek en doğru hareket bölgesel asgari ücrettir.Büyükşehirde asgari ücret açlık demekken Anadoluda çoğu yerde gayet iyi para "idi".
    Sol ideoloji ile ilişkilendirmişin ama komunist rejimler işçiy mala ortaksın ayağına hiç para vermez,bkz Sovyet bkz. Çin.
    Neyse burası yeri değil ama insanları itham etmeyin tam hakim olmadan.

7. Şöyle salçalık domates alcam diyen varsa direk hale gitsin bence. .marketlerde salçalık bile 4_4.5 TL ...evvelsi gün arkadaşa aldık halden 92 kilo kilosu 2.70 den ...arabası olana iyi bence...marketlerde olmuş salçanın 800 gramı 9 TL ...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    35,525
     Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    Şöyle salçalık domates alcam diyen varsa direk hale gitsin bence. .marketlerde salçalık bile 4_4.5 TL ...evvelsi gün arkadaşa aldık halden 92 kilo kilosu 2.70 den ...arabası olana iyi bence...marketlerde olmuş salçanın 800 gramı 9 TL ...
    Ben gecerken Canakkale'den alacagim bakalim kac para diyecekler.
    Burada da paylasirim.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Sayfa 432/1030 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532932 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •