Sayfa 432/996 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532932 ... SonSon
Arama sonucu : 7963 madde; 3,449 - 3,456 arası.

Konu: Viop - XXIII

benimki emekli işi.
    iş güç yok.
    bunlarla uğraşıyorum.
    birde forumda sataşanlar olmasa
    iyi olacak ama.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
     Alıntı Originally Posted by Scarface51 Yazıyı Oku
    Çok haklısınız, insan borsa yüzünden anı yaşayamıyor, işine gücüne odaklanamıyor, sosyal hayatın bile içine ediliyor.

Hepsi bir yana birde kazanabilsek (kendi adıma) tamam dicem getirisi götürüsünü karşılıyor ama oda yok
    o yüzden borsaya bir hata yaptın girdin diyelim. borsaya yatırdığın para kesinlikle ihtiyacın olmayan para olacak.
    temettü hisseleri alıp geleceğe çocuğuma birikim yapıyorum diyeceksin hiç izlemeyeceksin.
    burada beklentin olunca işler çığrından çıkıyor.
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
     Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    laguna boşver.
    önceki anormalmiş.
    normale dönmüssün.
    herşeyin hayırlısı diyelim. bunda da vardır bir hayır. allah kazandırıpta şaşırtmasın. belki çok kazanıp şaşıracaktım...

neyse korsan taksi geldi ben eve kaçar
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

4.  Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    nasip ve nazarı insan yaşadıkça, şahit oldukça, kendi başına gelince ister istemezde olsa inanıyor.
    benim başıma gelen nazarları söylesem yürü git dersiniz o kadar yani
    Sn.laguna nazar gerçektir nasib bambaşka bir durum ikisinin ilacida tevekkül dur.
    Sıkmayın canınızı heleki son 6 ayın virüs borsası şimdiye kadar gördüğüm en dandik en sahtekar hileci piyasası olmuş çok zor yani.Bazen dışarda kalmak iyidir şuan ben işlem yapmadan durabilmeye disipline etmeye çalışıyorum pozisyon suz durabilmek de bir strateji heleki böyle kırılma noktalarinda şuanki dengesizlikte zaten yeterince bir tarafa enerji birikmesi olmamasından kaynaklanıyor bence.
    Kaçan balıklar nasip değilmiş deriz hatta tuttuğumuz balıkları bile nasip olmaz ne zaman yeriz o zaman nasibimiz olur.

5. Burda biri alıntı yaptı diye gördüm yazdığını çünkü ben gereksizleri red listesine alıyorum. Sende red listedesin. Zoruna gidiyorsa engeller geçersin görgü kurallarını sendendmi öğrenicem forumun moderatorumusun ben laguna ile konuştuğumuz konu ile ilgili olan kısmını attım ekstremi falan atmadım. Hem istersem ektremide atarım bu forumda kuralım var ekstre atılamaz diye. Biri özelden yazmıştı haklısın kazanınca çekilemezsin diye.

Çaktığımın hırsızları yine kontratları yükseltmişler her ay aynı bok yemeler

Komisyon vergi stopaj derken bunuda sabitlediler hırsızlar

anlaşılan o ki
    işin içinde çin yok.
    karadenizde doğal gaz bulduk.
    kapasitesi belli değil.
    belki yarın açıklar reis

Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    anlaşılan o ki
    işin içinde çin yok.
    karadenizde doğal gaz bulduk.
    kapasitesi belli değil.
    belki yarın açıklar reis
    Manipülasyonun 2. aşaması da yarın tamamlanır. Sonra nerede kalmıştık der devam ederiz. Olay bence de gaz olayı.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 432/996 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532932 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •