Sayfa 433/493 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483 ... SonSon
Arama sonucu : 3942 madde; 3,457 - 3,464 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,924
    valla ben euro ve dolar satıp alacağım için problem değil
    tahtacı ne satıp alıyor bilmiyorum ama haşhaş aldığı kesin kafa o kafa
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    3,924
     Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    alttakı ahber le bıraz yyukseldı sonra bastılar..ellon msuk haberı beklıyoruz

basmadılar biraz yükselince belki satışa birileri gelirde mal alırız zannettiler
    baktılar gelen yok bastılar aşağı.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    3,924
     Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    yine de dik durmayı başardı..

1.3 usd üstüne çıkmadan bir cacık olmaz. 1.3 altı her yer alım yeri bence.

4.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    alttakı ahber le bıraz yyukseldı sonra bastılar..ellon msuk haberı beklıyoruz
    https://astanatimes.com/2024/02/kaza...ink-equipment/

Starlink, kazakistan gibi geniş topraklara ve zayıf fiber altyapısına sahip ülkelere gidiyor.

Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    1.3 usd üstüne çıkmadan bir cacık olmaz. 1.3 altı her yer alım yeri bence.
    Sn Kentuf, bence ilk önce 1.092 üzeri kapanışlar yapmasında yarar var..

1.022 - 1.060 aralığı arasındaki kararsızlığı devam ediyor... 2 denemeside başarısız oldu..

haftalıkta tut seviyesi olan (turkuaz) 2 defa çalışmış ve şu an 1.025 seviyesınde..

ben 30.90 durağında bekliyorum... bu duraktan otobüs geçermi bilemem.. eğer geçmez ise her zaman olduğu gibi bir taksi çevireceğim..

iyi çalışmalar..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

6. Şirket yönetimi, hisseleeinin değerlenmesini, yabancı yatırım fonlarının gelmesini istiyorsa, eski abidik gubidik haberleri piyasa servis ederek, ikide bir satıldı satılacak spekülasyonlarına zrmin hazırlayacak acıklamalarda bulunmak yerine maliyetleri kıstık, yönetim giderlerini azaltıyoruz, enflasyon üstü tarife zamlarına devam edip, yatırımlara devam edip döviz borcunu hedge ettik, 2025 de net kar hedefimiz 1 milyar usd der, bu hedefler için çalışırsanız, hisse fiyatı daha az volatil olur, yoksa her yukarı hareket saman alevi gibi söner.

endeks 9282 (kırmız) altı kapanış yaparsa, CRLN diye işaretlediğim yukarı çapraz kirli sarı onay alır ve düzeltmenin devam olasılığını arttırır.. lacivert kırılırsa alttaki destekler aktif hale gelir..
    iyi çalışmalar..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

8. Aralık ayında bahsettiği ortalık bu olabilir.
    gerçi bir daha yapılacak buyuk ortak yatırım ve teknoloji ihracati ile ilgili hiç konuşmadı

https://x.com/galipsoner/status/1762...tO0Lve1IWaHUYw

Sayfa 433/493 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •